5 هزار زنجانی به اردو‌های راهیان نور اعزام می‌شوند

5 هزار زنجانی به اردو‌های راهیان نور اعزام می‌شوند

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه راهیان نور بزرگترین عملیات فرهنگی در سطح کشور است، گفت: 5 هزار نفر از استان زنجان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

5 هزار زنجانی به اردو‌های راهیان نور اعزام می‌شوند

 سردار ابوالفضل طهماسبی، جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس متعلق به قشر و زمان خاصی نیست و این دوران حماسه‌ آفرین نماد واقعی از رشادت و از خود گذشتگی مردان و زنانی است که با حضور همراه با بصیرت خود، زمینه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم و پایه‌های این نظام الهی را تقویت کردند. جانشین فرمانده سپاه استان زنجان با بیان اینکه راهیان نور روحیه انقلابی را در انسان تقویت می‌کند، گفت: هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور آشنایی نسل جوان با فرهنگ مقاومت و رشادت‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است. سردار طهماسبی در ادامه با بیان اینکه اردوی راهیان نور از ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ آغاز و تا سوم فرودین ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت، افزود: نخسین گروه اعزامی به اردوی راهیان نور دانش آموزان هستند  که ۲۰ بهمن سال جاری به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد. وی با تاکید بر اینکه اردوی راهیان نور همت و مشارکت دستگاه‌های اجرایی را می‌طلبد، تصریح کرد: خوشبختانه استانداری، آموزش و پروش و سایر ارگان‌ها در برگزاری هرچه با شکوه‌تر این برنامه فرهنگی همکاری و مشارکت دارند. جانشین فرمانده سپاه استان زنجان در پایان از اعزام پنج  هزار نفر به اردوی راهیان نور خبر داد  و تاکید کرد: این تعداد در غالب ۱۰۰ کاروان  اعم از دانش آموزی، دانشجویی و اقشار مختلف مردم به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد. پایان پیام/۷۳۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

افتتاح طرح نگهداشت وافزایش تولیدمیدانهای اسفند وسیوند

ش فوریه 4 , 2023
طرح نگهداشت تولید میدان‌های اسفند و سیوند همزمان با ایام‌الله دهه فجر با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به بهره‌برداری رسید.
Previous post فیلم| چرا می‌گوییم «ایام‌الله دهه فجر»؟
Next post افتتاح طرح نگهداشت وافزایش تولیدمیدانهای اسفند وسیوند