وزیر کشور: مشکل گذرگاه‌های چذابه و شلمچه برای تردد زوار اربعین، قبل از تیرماه برطرف می‌شود

وزیر کشور: مشکل گذرگاه‌های چذابه و شلمچه برای تردد زوار اربعین، قبل از تیرماه برطرف می‌شود

احمد وحیدی با بیان اینکه مشکل گذرگاه‌های چذابه و شلمچه برای تسهیل تردد و حرکت زوار اربعین حسینی، قبل از تیرماه برطرف می‌شود، گفت: طرح جامع گذرگاه‌های اربعین حسینی استان خوزستان باید تدوین شود.

وزیر کشور: مشکل گذرگاه‌های چذابه و شلمچه برای تردد زوار اربعین، قبل از تیرماه برطرف می‌شود

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از اهواز، احمد وحیدی وزیر کشور امروز در نشست ستاد اربعین حسینی که در شلمچه برگزار شد،  بهسازی و تکمیل مسیر ارتباطی اربعین حسینی از اهواز به سمت چذابه را مورد تاکید قرار دارد و اظهار کرد: طرح جامع گذرگاه‌های اربعین حسینی استان خوزستان نیز باید تدوین شود. وی افزود: مشکل گذرگاه‌های چذابه و شلمچه برای تسهیل تردد و حرکت زوار اربعین حسینی، قبل از تیرماه برطرف می‌شود. وحیدی اضافه کرد: لازم است جاده دسترسی به پایانه شلمچه از جمله مسیر امام رضا(ع) و لجستیک صادراتی شلمچه توسط منطقه آزاد اروند بهسازی و تکمیل شود. وی افزود: براساس پیش بینی‌ها، اربعین امسال هوا گرمتر از سال گذشته است و با توجه به کاهش شیوع ویروس کرونا به طور قطع شاهد حضور گسترده عاشقان حسینی در مراسم باشکوه اربعین خواهیم بود. وحیدی گفت: با توجه به گرامی هوا، افزایش تعداد مه‌پاش در مسیر رفت و برگشت زائران اربعین حسینی در ۲ گذرگاه چذابه و شلمچه ضروری است و احداث ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در پایانه‌های مرزی شلمچه نیز باید در دستور کار قرار گیرد که بر اساس اعلام مسئولان امر، عملیات اجرایی ساخت ۶۰ چشمه سرویس بهداشتی آغاز شده است. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

عذرخواهی مدیرکل صمت گیلان در واکنش به هنجارشکنی در مهدیه رشت/برخورد قانونی می‌کنیم

ج آوریل 28 , 2023
مدیرکل صمت گیلان گیلان در واکنش به هنجارشکنی صورت گرفته در انتخابات اتحادیه صنف آرایشگران زنانه در مهدیه رشت گفت: ضمن عذرخواهی از مردم گیلان،برخورد قاطع و قانونی با هنجارشکنان مهدیه رشت می‌کنیم.
Previous post ابوالغیط: بشار اسد برنده جنگ شد، بازگشت سوریه به اتحادیه عرب حتمی است
Next post عذرخواهی مدیرکل صمت گیلان در واکنش به هنجارشکنی در مهدیه رشت/برخورد قانونی می‌کنیم