مراکز نوآوری مهارت‌محور در سمنان و دامغان راه‌اندازی می‌شود

مراکز نوآوری مهارت‌محور در سمنان و دامغان راه‌اندازی می‌شود

تفاهم‌نامه آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای و پارک علم و فناوری استان سمنان در راستای راه‌اندازی مراکز نوآوری مهارت‌محور در سمنان و دامغان منعقد شد.

مراکز نوآوری مهارت‌محور در سمنان و دامغان راه‌اندازی می‌شود

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از سمنان، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای و پارک علم و فناوری استان سمنان، در راستای راه‌اندازی مراکز نوآوری مهارت‌محور، تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند. سیدحسین شاهچراغ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان و محسن نظری رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای این استان، ضمن بررسی راه‌های همکاری علمی و آموزشی، تفاهم‌نامه همکاری با هدف راه‌اندازی مراکز نوآوری مهارت‌محور از طریق به اشتراک گذاشتن ظرفیت‌های ۲ دستگاه، منعقد کردند. بر اساس این تفاهم‌نامه، ۲ باب از ساختمان‌های در مالکیت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان در شهرستان‌های سمنان و دامغان، به مدت پنج سال در اختیار پارک علم و فناوری استان قرار می‌گیرد تا ضمن تجهیز و راه‌اندازی مراکز نوآوری مهارت‌محور، زمینه استقرار نوآوران و واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان در این مراکز را فراهم کند. برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی فناوری‌های نوین و اشتغال محور برای واحدهای فناور و دانش‌آموختگان دانشگاهی، برگزاری بوت‌کمپ، تدوین استانداردهای آموزشی نوین، کمک به جذب، پرورش و تجاری‌سازی ایده‌ها، هدایت دستاوردهای پژوهشی شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای دولتی و خصوصی در راستای توسعه منابع انسانی در حوزه مهارت‌های نوین از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود. پایان پیام/۷۴۰۰۷/س/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

رقابت ۲۵۰ چوخه کار در مسابقات ملی کشتی با چوخه شهر جدید آلماجق

ج مه 19 , 2023
شهردار آلماجق گفت: هم‌زمان با روزهای پایانی اردیبهشت‌ماه، ۲۵۰ چوخه کار از استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در گود شهر آلماجق موسوم به گود قدمگاه با یکدیگر به رقابت پرداختند تا برترین‌های آنان در پنج وزن مختلف مشخص شوند.
Previous post لزوم توجه به رشد جمعیت برای افزیش نیروی انسانی
Next post رقابت ۲۵۰ چوخه کار در مسابقات ملی کشتی با چوخه شهر جدید آلماجق