مدیرعامل مپنا: ثابت کرده‌ایم در شرایط تحریم هم نیروگاه ساز هستیم

مدیرعامل مپنا: ثابت کرده‌ایم در شرایط تحریم هم نیروگاه ساز هستیم

مدیرعامل مپنا گفت: ما همواره ثابت کرده‌ایم که نیروگاه‌ساز هستیم حتی در شرایط تحریم، ضمن اینکه در اغلب موارد نیز به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی تجهیزات پیشرفته صادر کرده‌ایم.

مدیرعامل مپنا: ثابت کرده‌ایم در شرایط تحریم هم نیروگاه ساز هستیم

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از خرم‌آباد، عباس علی آبادی ظهر امروز در آئین افتتاح واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی این شهرستان اظهار کرد: این واحد بخار سالانه یک میلیارد کیلووات ساعت برق تولید می‌کند. وی خاطرنشان کرد: با افتتاح این واحد ۱۰۰ میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی را خواهیم داشت. مدیرعامل مپنا با بیان اینکه واحد بخار سیکل ترکیبی خرم‌آباد همچنین در مصرف ۳۰۰ میلیون مترمکعب سوخت صرفه‌جویی می‌کند، افزود: احداث چنین نیروگاه‌هایی نشان از توان نیروهای ایرانی دارد. علی آبادی بیان داشت: ما همواره ثابت کرده‌ایم که نیروگاه‌ساز هستیم حتی در شرایط تحریم، ضمن اینکه در اغلب موارد نیز به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی تجهیزات پیشرفته صادر کرده‌ایم. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

رحیم پور ازغدی: تبیین، دیگر بدون جهاد نمی‌شود

ی مه 21 , 2023
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که اغتشاش اخیر، یک زنگ خطر و اخطار الهی بود، گفت: تبیین دیگر بدون جهاد نمی‌شود و باید برای نسل جدید و دوران حاضر، کارهای نو انجام دهیم.
Previous post «کلاهبرداری تلفنی» شایع‌ترین جرم حوزه جعل و کلاهبرداری/ ۵۶۳ متهم دستگیر شدند
Next post رحیم پور ازغدی: تبیین، دیگر بدون جهاد نمی‌شود