رونمایی از تقریظ رهبری بر کتاب «خاتون و قوماندان»

رونمایی از تقریظ رهبری بر کتاب «خاتون و قوماندان»

«چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «خاتون و قوماندان» توسط مؤسسه‌ پژوهشی ـ فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

رونمایی از تقریظ رهبری بر کتاب «خاتون و قوماندان»

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، «چهاردهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «خاتون و قوماندان» توسط مؤسسه‌ پژوهشی ـ فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. «خاتون و قوماندان» روایت زندگی خانم ام‌البنین حسینی، همسر شهید علیرضا توسلی فرمانده برجسته و پرافتخار لشکر فاطمیون است که در ۳۳۶ صفحه به قلم مریم قربان‌زاده نوشته و توسط نشر ستاره‌ها چاپ و منتشر شده است. این مراسم که روز جمعه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ و همزمان با دهمین سالگرد تأسیس لشکر فاطمیون در مشهد مقدس برگزار می‌شود، به‌صورت زنده از رسانه KHAMENEI.IR و شبکه‌های سیما پخش می‌شود. پیش از این دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی در برنامه‌های جداگانه‌ای از نویسندگان و راویان کتاب‌های «نورالدین پسر ایران»، «پایی که جا ماند»، «لشکر خوبان»، «من زنده‌ام»، «آن بیست‌و‌سه نفر»، «وقتی مهتاب گم شد، گلستان یازدهم، دختر شینا، آب هرگز نمی‌میرد»، «فرنگیس»، «در کمین گل سرخ»، «مربع‌های قرمز»، «عصرهای کریسکان»، «تنها گریه‌کن»، «حوض خون» و «مهاجر سرزمین آفتاب» تقدیر و یادداشت‌ها و تقریظ‌های رهبر انقلاب اسلامی بر این کتاب‌ها را منتشر کرده بود. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

کهگیلویه و بویراحمد تنها استان بدون داروخانه هلال‌احمر/ پای مافیای داروخانه در میان‌ است

د مه 8 , 2023
مدیرعامل هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که داروخانه هلال احمر ندارد و مردم برای داروهای خاص دچار مشکل می‌شوند.
Previous post توسعه شبکه فیبر نوری در روستاهای قزوین/ مناطق کم برخوردار استان از اینترنت پرسرعت بهره مند می شوند
Next post کهگیلویه و بویراحمد تنها استان بدون داروخانه هلال‌احمر/ پای مافیای داروخانه در میان‌ است