رئال کلید یاغی برای فتح اروپا و توپ طلا

رئال کلید یاغی برای فتح اروپا و توپ طلا

اسطوره فوتبال فرانسه پیشنهاد جذابی به ستاره پاریس داد.

رئال کلید یاغی برای فتح اروپا و توپ طلا

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، ماجرای کیلیان امباپه ستاره پاری سن ژرمن با رئال مادرید به سال ها قبل برمی گردد. رئالی ها از سال 2017 تا الان دوبار به صورت جدی برای جذب این فوتبالیست اقدام کردند ولی موفق به شکارش نشدند. امانوئل پتی اسطوره فوتبال فرانسه در جدیدترین مصاحبه اش درباره آینده امباپه و کلید موفقیت این ستاره صحبت کرد. پتی در مصاحبه با نشریه «لو اسپورت 10»، گفت: اگر امباپه بخواهد قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود و بهترین بازیکن دنیا انتخاب شود و توپ طلا را کسب کند باید پاری سن ژرمن را ترک کند.

وی افزود: به نظرم درهای پاریس برای جدایی امباپه باز است اما این ستاره در دو سال گذشته نتوانسته این باشگاه را ترک کند. رئال مادرید برای جذب امباپه علاقه مند است و پرس رئیس باشگاه مادریدی اعلام کرده درهای باشگاه به روی امباپه باز است. رئال می تواند امباپه را به اوج برساند و همه چیز را فتح کند. ستاره سابق فرانسه ادامه داد: امباپه وقتی قراردادش را با پاریس تمدید کرد 3 ساله بست ولی سال سوم قابل مذاکره است تا از پاریس جدا شود. به نظرم فصل آینده می تواند نقطه تحول فوتبالی ستاره فرانسوی باشد. پایان پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

مشارکت 62 درصدی ازبک‌ها در همه‌پرسی قانون اساسی تا ساعت 14

ی آوریل 30 , 2023
معاون رئیس ستاد مرکزی انتخابات ازبکستان گفت: تا ساعت 14:00 به وقت محلی 62.24 درصد مردم این کشور در این همه‌پرسی اصلاح قانون اساسی مشارکت داشته‌اند.
Previous post ۶۵ تبعه ایرانی از سودان به ایران بازگشتند
Next post مشارکت 62 درصدی ازبک‌ها در همه‌پرسی قانون اساسی تا ساعت 14