کشف 67 دستگاه ماینر غیرمجاز از یک واحد مسکونی در تبریز

کشف 67 دستگاه ماینر غیرمجاز از یک واحد مسکونی در تبریز

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف تعداد 67 دستگاه ماینر و تجهیزات استخراج ارز دیجیتال به ارزش 20 میلیارد ریال در تبریز خبر داد.

کشف 67 دستگاه ماینر غیرمجاز از یک واحد مسکونی در تبریز

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از تبریز، علی محمدی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: برابر اعلام اداره برق شهرستان مبنی بر استفاده بیش ازحد برق در یک واحد منزل مسکونی در یکی از محلات تبریز موضوع در دستور ماموران کلانتری ۱۱ جانبازان قرار گرفت. وی در ادامه افزود: ماموران پلیس پس از حصول اطمینان از موضوع و با هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل شناسایی شده جمعا ۶۷ دستگاه ماینر، ۱۰ عدد جعبه خالی ماینر، ۱۳عدد پاور معیوب، یک دستگاه لپ تاپ و مودم مربوطه کشف و به کلانتری دلالت دادند. فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی دستگاه‌های کشف شده را  ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد. محمدی خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در روند اقتصادی طبق قانون برخورد جدی خواهد کرد و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ موضوع را  به پلیس اطلاع دهند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

توجه به مستمندان و اطعام از درس‌های عید قربان است

پ ژوئن 29 , 2023
امام جمعه پردیس گفت: اطعام و توجه به مستمندان از درس‌های عید قربان‌ است زیرا توجه به اطعام و سیر کردن مستمندان اهمیت بالایی دارد.
Previous post شرایط پرسپولیس صدای گل محمدی را درآورد
Next post توجه به مستمندان و اطعام از درس‌های عید قربان است