کشف ۲۱ تن آرد یارانه ای قاچاق در قزوین

کشف ۲۱ تن آرد یارانه ای قاچاق در قزوین

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین از دستگیری 2 نفر قاچاقچی و کشف 21 تن و 200 کیلو گرم آرد قاچاق در عملیات مشترک با پلیس زنجان خبر داد.

کشف ۲۱ تن آرد یارانه ای قاچاق در قزوین

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از قزوین، سرهنگ مهدی حاجیان راد اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان مشخص شد یک دستگاه کامیون باری حامل محموله سنگین آرد قاچاق به مقصد استان قزوین در حال حرکت می باشد. وی افزود: پس از کسب خبر بلافاصله ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان محور تردد خودرو را شناسایی کرده و به صورت نامحسوس در  مسیر حرکت قاچاقچیان مستقر شدند. رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین ادامه داد: کامیون حامل آرد پس از ورود به شهر قزوین با راهنمایی راننده یک دستگاه خودرو سواری پراید به انباری در خارج از شهر منتقل شد، که بلافاصله با هماهنگی قضائی تیم های عملیاتی از ماموران به محل اعزام شدند. سرهنگ حاجیان راد با اشاره به اینکه در بازرسی از محل 21 تن و 200 کیلو گرم آرد قاچاق و خارج از شبکه توزیع کشف شده است، خاطرنشان کرد: در این خصوص 2 متهم که با تغییر بسته بندی آردها قصد فروش آن ها به صورت آزاد را داشتند دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

همایش پاسداشت روز ملی اصناف در استان فارس برگزار شد

پ ژوئن 22 , 2023
مدیرکل صمت استان فارس گفت: اصناف در توسعه فعالیتهای اقتصادی توام با برنامه‌ریزی، برنامه‌سازی و تصمیم‌گیری نقش ایفا می‌کنند.
Previous post رئیس سازمان بورس ایران: لزوم ایجاد بازار سرمایه‌ای برای تامین مالی کشور
Next post همایش پاسداشت روز ملی اصناف در استان فارس برگزار شد