پیش‌بینی ایلان ماسک از بروز جنگ داخلی در غرب

پیش‌بینی ایلان ماسک از بروز جنگ داخلی در غرب

ایلان ماسک در مطلبی در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر) ارزیابی کرده که یک جنگ داخلی در غرب بابت وضعیت کنونی مهاجرتی اتفاق می‌افتد.

پیش‌بینی ایلان ماسک از بروز جنگ داخلی در غرب

به گزارش خبرآنلاین ایلان ماسک کارآفرین و میلیاردر آمریکایی در پاسخ به اظهارات یک استاد کانادایی لبنانی‌الاصل که تاکید کرده بود راهی که غرب در پیش گرفته به جنگ داخلی می‌انجامد، نوشت: «جنگ زمانی اتفاق می‌افتد که ما آن را بخواهیم یا نه.»

به نقل از ایسنا، این استاد دانشگاه گفته بود که کشورهای غربی در حال انجام یک «خودکشی تمدنی» هستند.

وی نوشت: «بسیاری از مردان غربی که در حال حاضر خوابیده‌اند، بیدار می‌شوند و متوجه می‌شوند که دوست ندارند در سرزمین مادری خود مورد استثمار قرار بگیرند. آنها دوست ندارند زنانشان مورد حمله قرار گیرند. آنها دوست ندارند آزادی‌هایشان محدود شود. دوست ندارند به اعتقاداتشان بی احترامی شود.»

ماسک پیشتر گفته بود که مسائل مربوط به مهاجرت در آمریکا موجودیت آمریکا را تهدید می‌کند.

وی همچنین سیاست‌های مهاجرتی آمریکا را دیوانه‌وار خوانده بود چون در سه سال گذشته اجازه داده که بیش از هفت میلیون مهاجر غیرقانونی وارد کشور شوند.

311311

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

معرفی جهانی چری تیگو ۹ پلاگین هیبرید در نمایشگاه پکن ۲۰۲۴

ج آوریل 26 , 2024
در ۲۵ آوریل ۲۰۲۴، نمایشگاه خودرو پکن با حضور چری با موضوع "انرژی جدید، محیط زیست جدید، عصر جدید" با شکوه افتتاح شد. در طول برگزاری نمایشگاه، داستان برند تیگو با تمرکز بر فلسفه اصلی "تسخیر با تو، محافظت از عشق" آشکار شد. اولین نمایش جهانی تیگو ۹ PHEV توجهات بسیاری را به خود جلب […]
Previous post اظهارات جدید وزیر کشور درباره دور دوم انتخابات مجلس
Next post معرفی جهانی چری تیگو ۹ پلاگین هیبرید در نمایشگاه پکن ۲۰۲۴