پول هایی که به نام نیازمندان در جیب مجرمان سایبری می روند

پول هایی که به نام نیازمندان در جیب مجرمان سایبری می روند

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان در خصوص کلاهبرداری مجرمان سایبری از شهروندان به بهانه کمک به افراد نیازمند در آستانه پایان سال هشدار داد.

پول هایی که به نام نیازمندان در جیب مجرمان سایبری می روند

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از بندرعباس، احسان بهمنی رییس پلیس فتا هرمزگان امروز بیان داشت: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال، برخی از افراد سودجو و فرصت طلب از هم اکنون با برانگیختن احساسات هموطنان به دنبال کلاهبرداری از آنان بر می آیند. وی افزود: همه ساله شهروندان در این ایام با پیامهایی در شبکه های اجتماعی مبنی بر کمک به نیازمند مواجه می شوند که بسیاری از آنها با هدف کلاهبرداری و خالی کردن حساب شهروندان ارسال می شود. رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی هرمزگان با هشدار به مردم در اینگونه کلاهبرداری ها بر مراقبت و هوشیاری بیشتر کاربران فضای مجازی تأکید کرد و اظهار داشت: از شهروندان می خواهیم که کمک های مالی خود به نیازمندان را از طریق کانال های اعلامی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا مراکز خیریه معتبر و رسمی ارائه کرده و فریب تبلیغات کانال ها، گروه ها و صفحات مختلف در شبکه های اجتماعی را نخورند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

امیر سهرابی: سهم زنان در تاب‌آوری ملی و روایت هشت سال دفاع مقدس متفاوت است

چ فوریه 22 , 2023
جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه سهم زنان در روایت دفاع مقدس اندک است، افزود:‌ هنوز لحظه‌های حضور زنان را در این اتفاق تاریخی آنطور که باید و شاید ارائه نکرده‌ایم.
Previous post تندروان: اگر به فینال صعود کردیم، اعتراض می‌کنیم
Next post امیر سهرابی: سهم زنان در تاب‌آوری ملی و روایت هشت سال دفاع مقدس متفاوت است