پایان اجلاس شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای

پایان اجلاس شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای

بیست و دومین اجلاس شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای پایان یافت و اسناد نهایی بیست و دومین نشست شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای هم به امضای مقامات حاضر رسید.

پایان اجلاس شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای

به گزارش خبرنگار اعزامی آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است به قرقیزستان، بیست و دومین اجلاس شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های شانگهای ظهر امروز (به وقت محلی)  پایان یافت.

در پایان این اجلاس اسناد نهایی بیست و دومین نشست شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای هم به امضای مقامات حاضر رسید.

محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور که روز گذشته به قرقیزستان سفر کرده امروز در این اجلاس به سخنرانی در ۶ محور مختلف از جمله مباحث اقتصادی و مسایل مربوط به غزه پرداخت. (متن سخنان مخبر را اینجا بخوانید)

مخبر طی سفر به قرقیزستان با نخست وزیران کشورهای روسیه و قرقیزستان دیدارهای دوجانبه‌ای داشته و در ادامه نیز با نخست وزیران چین و تاجیکستان هم دیدار خواهد کرد. 

ایران در اجلاس نخست وزیران کشورهای عضو شانگهای ۱۳ پیشنهاد ارائه کرد.‌( اینجا بخوانید).

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

عامل تظاهر و خودنمایی با سلاح گرم در شهرستان اسلام‌آبادغرب، در چنگ قانون

ج اکتبر 27 , 2023
دادستان عمومی و انقلاب اسلام‌آبادغرب گفت: عامل تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در شب گذشته‌ی حوالی مجتمع غدیر اسلام‌آبادغرب شناسایی و دستگیر شد.
Previous post شورای امنیت دوباره قطعنامه پیشنهادی روسیه برای نوار غزه را رد کرد
Next post عامل تظاهر و خودنمایی با سلاح گرم در شهرستان اسلام‌آبادغرب، در چنگ قانون