وقوع تصادف مرگبار در محور بدره – ایلام جان سه نفر را گرفت

وقوع تصادف مرگبار در محور بدره – ایلام جان سه نفر را گرفت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام از تصادف مرگبار در محور بدره – ایلام با سه نفر فوتی خبر داد.

وقوع تصادف مرگبار در محور بدره - ایلام جان سه نفر را گرفت

دکتر صیدنور علیمرادی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: بروز تصادف رانندگی در محور بدره – ایلام در عصر امروز موجب کشته و زخمی شدن ۶ نفر شد. وی افزود: در این حادثه رانندگی سه نفر جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر نیز زخمی شدند. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام توضیح داد: ساعت ۱۸ عصر امروز وقوع حادثه تصادف مرگبار به علت برخورد ۲ دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ و رانا در محور روستای جابر شهرستان بدره گزارش شد. علیمرادی بیان کرد: مصدومان این حادثه، پس از انجام اقدامات درمانی توسط کارشناسان اورژانس، برای بررسی های تکمیلی به بیمارستان منتقل شدند. به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، هفته گذشته نیز تصادف در محور ایلام – ایوان ۲ فوتی و یک زخمی برجای گذاشت. شهرستان بدره در ۸۵ کیلومتری ایلام قرار دارد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

رژیم صهیونیستی به دنبال قانونی کردن اسارت کودکان فلسطینی

ج ژوئن 16 , 2023
کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی در تلاش برای قانونی کردن اسارت کودکان فلسطینی، پیش‌ نویس قانونی را در این خصوص بررسی می‌کند.
Previous post ارتباط با کشورهای مخالف آمریکا میدان مبارزه با نظام سلطه را فراهم می‌کند
Next post رژیم صهیونیستی به دنبال قانونی کردن اسارت کودکان فلسطینی