وزارت دفاع: اقدام نشریه مبتذل فرانسوی اوج تزویر سران غربی است

وزارت دفاع: اقدام نشریه مبتذل فرانسوی اوج تزویر سران غربی است

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام موهن نشریه مبتذل فرانسوی نوشت: این اقدام به مرجعیت دینی و اسلامی نشان دهنده اوج تزویر سران غربی و هراس جوامع سکولار و استبداد تفکر ماتریالیستی است.

وزارت دفاع: اقدام نشریه مبتذل فرانسوی اوج تزویر سران غربی است

به گزارش گروه سیاسی آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است،‌ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام موهن نشریه مبتذل فرانسوی به مرجعیت دینی و اسلامی را محکوم کرد. متن کامل بیانیه به شرح زیر است: اقدام موهن و نابخردانه نشریه مبتذل فرانسوی به مرجعیت دینی و اسلامی، رسوا کننده چهره مخدوش و کریه غرب و نمایانگر پوشالی بودن آزادی ادعایی آن‌هاست.  چراغ فروزان ‌‌ مرجعیت علمی و دینی اسلام متصل به خزائن و معادن  معنوی و  الهی، هرگز خاموش شدنی نیست. وقوع  رویداد هایی از این دست نشان دهنده اوج تزویر سران غربی، سردرگمی و هراس جوامع سکولار و خودکامگی و استبداد تفکر ماتریالیستی  است که به پوچی و انزوای هرچه بیشتر این جوامع منجر گشته و باعث به وجود آمدن انواع مشکلات روحی و روانی  از جمله خودکشی ، آزار و اذیت جنسی و خشونت و توهین به ادیان الهی و …در این کشور ها گشته است. جهان امروز دلزده از ابتذال و خسته از نگاه حیوانی به انسان‌ها است ،جهان  امروز تشنه  احترام به نوع بشر و شیفته آگاهی و معنویت است؛ نور تابان معرفت و حقیقت‌جویی دین اسلام مرز نمی‌شناسد و تمام هراس و دلواپسی دنیای مادیگرای غرب از آگاهی و درک مردم آزاده جهان از حقایق اسلام ناب محمدی است که سال‌ها توسط این کشورها مورد سانسور خبری و دیکتاتوری رسانه‌ای امپراطوری زر و‌ زور و تزویر قرار گرفته است. وزارت دفاع ضمن محکومیت شدید این اقدام تاسف بار و منزجر کننده خواهان برخورد جدی و قاطع دستگاه های متولی و محکومیت این اقدام توسط انسان‌های آزاده و ادیان الهی، مجامع و گروه‌های حقوق بشری، نهادهای مذهبی  با این موضوع است.چرا که توهین به مقدسات ادیان الهی به هیچوجه قابل پذیرش نیست و در تمامی مکاتب و مذاهب امری  ناپسند و نکوهیده است که وجدان های بیدار و آگاه هرگز آن را بر نمی‌تابند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

ساعات کار ادارات و مدارس کردستان روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با ۲ ساعت تاخیر شروع می‌شود

د ژانویه 9 , 2023
براساس اعلام استانداری کردستان، ادارات، مراکز دولتی و واحدهای آموزشی، به خاطر سرمای هوا روزهای سه شنبه و چهارشنبه با ۲ ساعت تاخیر (از ساعت ۹:۳۰ صبح)، شروع بکار می‌کنند.
Previous post بولسانورو: یورش به ساختمان‌های عمومی تخلف است
Next post ساعات کار ادارات و مدارس کردستان روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با ۲ ساعت تاخیر شروع می‌شود