نکوداشت ۳۰ نفر از نام‌داران فرهنگ و هنر استان اردبیل برگزار می‌شود

نکوداشت ۳۰ نفر از نام‌داران فرهنگ و هنر استان اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: آئین نکوداشت ۳۰ نفر از نامداران فرهنگ و هنر استان اردبیل در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.

نکوداشت ۳۰ نفر از نام‌داران فرهنگ و هنر استان اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از اردبیل، امیر رجبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آئین نکوداشت ۳۰ نفر از نام‌داران فرهنگ و هنر استان اردبیل در رشته‌های مختلف سینما، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، قرآن و عترت، شعر و ادب، موسیقی و رسانه، عصر چهارشنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. وی افزود: این مراسم با حضور مدیران صندوق اعتباری هنر، مسؤولان استانی و محلی و جمع کثیری از هنرمندان و نامداران استان اردبیل در تالار مجتمع فرهنگی وهنری فدک اردبیل برگزار خواهد شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: انتقال تجارب و الگو قراردادن هنرمندان پیشکسوت به ویژه برای نسل جوان و تأکید بر جایگاه ویژه شهرستان‌ها در پرورش نخبگان فرهنگی و هنری، از جمله اهداف برگزاری این مراسم است. رجبی بیان کرد: در این مراسم از مقام فرهنگی و ادبی شاعر و ادیب برجسته کشور، استاد عسگر شاهی‌زاده انزابی نیز تجلیل خواهد شد. وی گفت: این چهارمین آئین نکوداشت هنرمندان نامدار، پیشکسوت و یا دارای نشان درجه یک هنری است که در استان ها توسط صندوق اعتباری هنر در دولت مردمی  برگزار می‌شود. پایان پیام/۳۸۸۶/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

آیت‌الله سعیدی: خنثی‌سازی اخبار دروغ رسالت خبرنگاران متخصص است

س دسامبر 5 , 2023
امام جمعه قم، خنثی‌سازی اخبار دروغ را از رسالت‌های خبرنگاران دانست و گفت: برخی افراد با اغراض خاص اخباری را منتشر می‌کنند که باید به نحو صحیح خنثی شود و این وظیفه بر عهده خبرگزاری‌های متخصص و متعهد است.
Previous post درخشان: پرسپولیس برای غلبه بر الدحیل باید یک ضعف را برطرف کند
Next post آیت‌الله سعیدی: خنثی‌سازی اخبار دروغ رسالت خبرنگاران متخصص است