نخستین گروه حجاج یزد۱۳ تیر ماه، وارد استان می شوند

نخستین گروه حجاج یزد۱۳ تیر ماه، وارد استان می شوند

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد گفت: نخستین گروه حجاج استان یزد ۱۳ تیر ماه، وارد فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد می شوند.

نخستین گروه حجاج یزد۱۳ تیر ماه، وارد استان می شوند

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از یزد،‌ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان، کمال دهقان‌منشادی اظهار کرد: نخستین گروه از زائرین یزدی ساعت ۳:۱۵ بامداد روز سه شنبه ۱۳ تیر ماه وارد فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد می‌شوند.

وی افزود: عملیات بازگشت تا ۱۶ تیر ماه ادامه پیدا خواهد کرد و حجاج استان طی چهار روز و با ۱۴ پرواز توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از شهر مدینه به فرودگاه بین‌المللی یزد باز خواهند گشت.

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد از اعلام آمادگی عوامل فرودگاهی خبر داد و گفت: با برگزاری جلسات و اخذ تدابیر مناسب برای انجام هرچه بهتر عملیات بازگشت حجاج، هماهنگی لازم با ارگانهای مستقر در فرودگاه صورت پذیرفته و تلاش می‌شود تا روند تحویل بار و خروج زائران از فرودگاه تسهیل و تسریع شود.

دهقان‌منشادی تصریح کرد: از مهمترین اقدامات انجام شده در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات به زائران خانه خدا، آماده سازی تجهیزات ترمینالی، سرویس و آماده‌سازی تسمه نقاله‌ها، تأمین چرخ دستی، افزایش تعداد کارکنان پلیس، گذرنامه، پایگاه امداد، خدمات و باربری اشاره کرد.

در عملیات رفت حج تمتع سال جاری، تعداد سه هزار و ۱۷۵ نفر زائر یزدی با ۱۴ سورتی پرواز از فرودگاه بین‌المللی یزد عازم مدینه منوره شدند.

پایان پیام/ب

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

نماز جمعه| از مجکوم کردن هتک حرمت به قرآن تا لزوم برخورد با فساد در هر سطحی

ج ژوئن 30 , 2023
ائمه جمعه در خطبه‌های امروز نماز جمعه علاوه بر محکوم کردن هتک حرمت قرآن در سوئد، دشمنی طاغوت را تمام‌نشدنی دانستند و یادآور شدند که برخورد با فساد در هر سطحی لازم و ضروری است و به برگزاری مراسم برگزاری جشن ها و مراسم های معنوی عید غدیر توصیه کردند.
Previous post علت قطعی 8 ساعته ارتباط تلفنی در بهمئی و عذرخواهی مسئولان
Next post نماز جمعه| از مجکوم کردن هتک حرمت به قرآن تا لزوم برخورد با فساد در هر سطحی