موقعیت خاص در بازار سکه و ارز/ روند افزایشی قیمت ارز چگونه مهار شد؟

موقعیت خاص در بازار سکه و ارز/ روند افزایشی قیمت ارز چگونه مهار شد؟

در حالی که دلالان تلاش گسترده‌ای را برای بهره برداری از شرایط ویژه ناشی از شهادت رییس‌جمهوری و همراهانش در دستور کار قرار داده بودند، بازار ارز و طلا و سکه روند نزولی خود را بازیابی کرد.

موقعیت خاص در بازار سکه و ارز/ روند افزایشی قیمت ارز چگونه مهار شد؟

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، بازار ارز هر چند در اولین ساعات اعلام خبر شهادت رییس‌جمهوری و هیات همراه با شوکی جدی مواجه شد و معاملات پشت خطی خبر از رشد پنج هزار تومانی قیمت دلار می‌داد اما در اولین ساعات روز گذشته، قیمت‌ها روند نزولی خود را بازیافتند و در نتیجه دلار باز هم به کانال پنجاه هزار تومان بازگشت و در این محدوده ایستاد.

گزارش میدانی خبرآنلاین از بازار ارز نشان می‌دهد حجم خرید و فروش در این بازار اندک است اما نکته اینجاست که دلارفروشان کنار خیابان و معامله‌گران غیررسمی، در این دو روز کمتر از همیشه توانسته‌اند به بازار خط بدهند. یک صراف رسمی در خیابان فردوسی با اشاره به اینکه بازار ارز در وضعیت عادی است، گفت: نه کمبودی داریم و نه تقاضای غیرقابل پاسخی.

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

ببینید | تصاویری از به آغوش گرفتن پدر آیت الله آل هاشم توسط حاج‌علی اکبری

س مه 21 , 2024
تصویری از پدر شهید آیت الله آل هاشم در آغوش رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در مراسم تشییع پیکر شهدا در تبریز را ببینید. منبع: دانشجو
Previous post نگاه به سوابق سرپرست جدید وزارت خارجه؛ سکان سیاست خارجی در اختیار چه کسی است؟
Next post ببینید | تصاویری از به آغوش گرفتن پدر آیت الله آل هاشم توسط حاج‌علی اکبری