مردم شوش از خانواده شهید سیدمحمد موسوی تجلیل می‌کنند

مردم شوش از خانواده شهید سیدمحمد موسوی تجلیل می‌کنند

با حضور اقشار مختلف مردم، آیین تجلیل از خانواده معظم شهید سیدمحمد موسوی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان شوش در این شهر تاریخی برگزار می‌شود.

مردم شوش از خانواده شهید سیدمحمد موسوی تجلیل می‌کنند

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شوش، همزمان با ایام وفات حضرت ام البنین(س) آیین تجلیل از خانواده معظم شهید سیدمحمد موسوی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان شوش با حضور اقشار مختلف مردم در این شهر تاریخی برگزار می‌شود.

این آیین معنوی روز سه‌شنبه پنجم دی‌ماه سال 1402 از ساعت 20 آغاز می‌شود که اهالی شوش دانیال ضمن دیدار با خانواده معظم شهید سیدمحمد موسوی، از آنها تجلیل می‌کنند.

آیین تجلیل از خانواده معظم شهید سیدمحمد موسوی در شوش دانیال، ابراهیم‌آباد، خیابان زین العابدین برگزار می‌شود که جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و تعدادی از مسؤولان محلی در آن حضور می‌‌یابند.

در این برنامه دعای توسل با حضور اقشار مختلف مردم به‌یاد شهید سیدمحمد موسوی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان شوش دانیال قرائت می‌شود.

پایان پیام/72075

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

شهادت مامور فداکار فرماندهی انتظامی فیروزآباد پس از تحمل 3 ماه مجروحیت

س دسامبر 26 , 2023
مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس با صدور اطلاعیه‌ای از شهادت سرهنگ احسان بخشنده یکی از ماموران انتظامی فیروزآباد که شهریورماه سال جاری در جریان درگیری با شرور مسلح مجروح شده بود خبر داد.
Previous post ارزیابی لوکاشنکو از وضعیت تسلیحات هسته‌ای روسیه
Next post شهادت مامور فداکار فرماندهی انتظامی فیروزآباد پس از تحمل 3 ماه مجروحیت