ماجرای یک تشابه فامیلی میان استاندار هرمزگان و مالک یک پالایشگاه

ماجرای یک تشابه فامیلی میان استاندار هرمزگان و مالک یک پالایشگاه

اخیرا برخی کانال های مجازی مدعی شده اند که مهدی دوستی استاندار هرمزگان با مدیرعامل نفت آفتاب که از قضا او هم مهدی دوستی است، برادر هستند و بدنبال آن، شایعات مختلفی را نیز بر پایه آن مطرح کرده اند.

ماجرای یک تشابه فامیلی میان استاندار هرمزگان و مالک یک پالایشگاه

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از بندرعباس، طی روزهای اخیر چند کانال مجازی با طرح شایعه ای مبنی بر این که محمد مهدی دوستی مدیرعامل شرکت نفت آفتاب برادر مهدی دوستی استاندار هرمزگان است و به این ترتیب نتیجه گرفته اند که این پالایشگاه در زمان استانداری مهدی دوستی برای برادرش ساخته شده است! بررسی های خبرنگار فارس هرمزگان حاکی از آن است که مهدی دوستی استاندار هرمزگان هیچ نسبت فامیلی با مهدی دوستی مدیرعامل کنون شرکت نفت آفتاب ندارد. از سوی دیگر شرکت نفت آفتاب یک پالایشگاه بزرگ بخش خصوصی است که از سال ۱۳۹۰ در هرمزگان ساخته شده و فعالیت این شرکت ارتباطی با دوران دو ساله اخیر مهدی دوستی استاندار کنونی هرمزگان ندارد. علاوه بر این مهدی دوستی استاندار هرمزگان اصالتا اهل خوزستان است اما محمد مهدی دوستی موسس و مالک شرکت نفت آفتاب اصالتا قمی است و این دو ارتباطی فامیلی و نسبی با هم ندارند. به نظر می رسد طرح چنین شایعاتی عمدتا با رویکرد تحت الشعاع قراردادن فعالیت و عملکرد این دو مدیر شاغل در هرمزگان صورت می گیرد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

مسجدی: اگر مجاهدت‌های شهید سلیمانی نبود،‌ اقلیم به دست داعش می‌افتاد

س سپتامبر 19 , 2023
سفیر سابق ایران در بغداد در نشست نقش سردار سلیمانی در دفاع از اقلیت‌ها در برابر داعش در عراق گفت: اگر مجاهدت‌های شهید سلیمانی نبود،‌ اقلیم کردستان عراق به دست داعش می‌افتاد.
Previous post رئیسی: تغییر رفتار زورگویانه موجب جلب اعتماد ایران خواهد بود که آمریکا در آن ناموفق بوده است
Next post مسجدی: اگر مجاهدت‌های شهید سلیمانی نبود،‌ اقلیم به دست داعش می‌افتاد