لیگ قهرمانان اروپا|  از جدال طارمی با اوکراینی‌ها تا نیاز میلان به معجزه برای صعود

لیگ قهرمانان اروپا| از جدال طارمی با اوکراینی‌ها تا نیاز میلان به معجزه برای صعود

امشب در چارچوب هفته پایانی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو میزبان شاختار است و میلان برای صعود از گروه مرگ نیاز به معجزه دارد.

لیگ قهرمانان اروپا|  از جدال طارمی با اوکراینی‌ها تا نیاز میلان به معجزه برای صعود

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، پرونده مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری 8 بازی به پایان می‌رسد که در مهمترین آنها، پورتو با طارمی در خانه میزبان شاختار دونتسک است و میلان، پاریس و نیوکاسل در گروه مرگ برای صعود مبارزه خواهند کرد. پورتو در ورزشگاه دراگائو میزبان شاختار دونتسکی است که تاکنون به این تیم نباخته و حالا آنها نیز برای صعود تنها به امتیاز نیاز دارند. شاختار در 3 بازی قبلی خود  پیروز شده ولی پورتو در 4 بازی اخیر 2 شکست تجربه کرده است. از طرفی مهدی طارمی که این فصل عملکرد پرفراز و نشیبی داشت، پس از مدت‌ها مقابل فامالیسائو گلزنی کرد و حالا نیز امیدوار است مثل بازی رفت، باز هم مقابل نماینده اوکرانی گلزنی کند. در دیگر بازی مهم امشب لیگ قهرمانان اروپا، دورتموند میزبان پاریس است و میلان باید در سنت جیمز پارک به مصاف نیوکاسل برود. پاریس در صورت برد صعودش قطعی است ولی اگر امتیاز از دست بدهد، شرایط در گروه مرگ پیچیده خواهد شد. در حال حاضر دورتموند صعودش را قطعی کرده ولی پاریس با 7 امتیاز در رده دوم قرار دارد و نیوکاسل و میلان با 5 امتیاز در رده‌های بعدی جای دارند. گازتا دلا اسپورت روز گذشته نوشت که میلان برای صعود نیاز به یک معجزه دارد و باید دید آیا تیمی که سال گذشته در نیمه نهایی حضور داشت، آیا وداعی زودهنگام با لیگ قهرمانان اروپا خواهد داشت؟ مسابقات شب دوم لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است: گروه E اتلتیکو مادرید – لاتزیو سلتیک – فاینورد صعود تیم‌های اتلتیکو و لاتزیو به مرحله حذفی قطعی شده و این 2 تیم برای سرگروهی خواهند جنگید. همچنین بازی فاینورد و سلتیک نیز تشریفاتی است زیرا صعود فاینورد به لیگ اروپا و حذف سلتیک قطعی شده است.

  گروه F دورتموند – پاریس نیوکاسل – آ.ث میلان

  گروه G ستاره سرخ بلگراد – منچستر سیتی لایپزیگ – یانگ بویز صعود تیم‌های سیتی و لایپزیگ به عنوان تیم‌های اول و دوم قطعی شده و یانگ بویز نیز راهی لیگ اروپا می‌شود. به عبارتی 2 بازی این گروه، تشریفاتی است.

  گروه H پورتو – شاختار دونتسک آنتورپ – بارسلونا صعود بارسلونا قطعی شده است.  

  پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

سردار سلیمانی: بشریت باید به ظلم‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین پایان دهد

چ دسامبر 13 , 2023
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه بشریت باید به ظلم‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین پایان دهد، گفت: اگر دست نظام سلطه و غرب باز باشد، جنایت‌های بیشتری انجام می‌دهند و درنتیجه ملت‌های جهان باید مقابل اینگونه ظلم‌ها ایستادگی کنند.
Previous post تداوم بن‌بست بر سر کمک‌های اوکراین در مجلس نمایندگان آمریکا
Next post سردار سلیمانی: بشریت باید به ظلم‌های رژیم صهیونیستی در فلسطین پایان دهد