فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز : رسالت روابط عمومی‌ها امیدآفرینی بین مردم است

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز : رسالت روابط عمومی‌ها امیدآفرینی بین مردم است

فرمانده سپاه ناحیه محمدرسول‌الله (ص) شیراز گفت: امروزه جنگ روایات‌ها تعیین‌کننده اصلی معادلات و رویدادها در عرصه اطلاع‌رسانی و ارتباطات است که در این میان روابط عمومی‌ها نقش تعیین کننده دارند.

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز : رسالت روابط عمومی‌ها امیدآفرینی بین مردم است

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شیراز، سرهنگ پاسدار غلامعلی احمدی‌جابری امروز در جمع کارکنان سپاه این ناحیه با تبریک ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: رسالت انعکاس اخبار، رویدادها و اطلاع‌رسانی بسیار مهم است که از تاریخ بشریت و اهل بیت اهمیت آن یادآوری شده است .

سرهنگ احمدی جابری تصریح کرد: رسالت روابط عمومی ایجاد امید بین مردم است و دشمنان به دنبال این هستند که امید را از مردم بگیرند و دراین عرصه رسالت  روابط عمومی‌ها  اطلاع‌رسانی بموقع بوده و علاوه بر آن موج نشاط، امید و پویایی در جامعه ایجاد می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز با اشاره به اینکه در دنیای امروز جنگ روایات‌ها تعیین کننده معادلات و رویدادها است گفت: رسانه ای  که بتواند با تبحر واقعیت‌ها را  زودتر روایات کند دست برتر را دارد ودر این مسیر هنر روابط عمومی که پل ارتباطی با رسانه‌ها است در تولید محتوا وانعکاس وقایع و عملکردها است.

سرهنگ احمدی جابری در پایان گفت: دشمنان در جنگ روایات‌ها با موج آفرینی، وقایع و رویدادها را کانالیزه و به نفع خود مصادره می‌کنند.

پایان پیام/ ف

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

درمان جراحات با محصول دانش‌بنیان ارگانیک و گیاهی

چ مه 17 , 2023
یکی از محصولات ایرانی در سبد دانش‌بنیان‌ها، کرم‌های گیاهی و ارگانیک هستند که با استفاده از مواد تولیدی از گیاهان دارویی و عسل تهیه شده و در زمینه درمان جراحات مورد استفاده قرار می‌گیرند.
Previous post ارائه رایگان خدمات دندانپزشکی به بیش از 500 نفر در قم
Next post درمان جراحات با محصول دانش‌بنیان ارگانیک و گیاهی