فارس میزبان رویداد ملی تولید محتوای ققنوس می‌شود

فارس میزبان رویداد ملی تولید محتوای ققنوس می‌شود

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برگزاری نخستین رویداد ملی تولید محتوای ققنوس در این استان خبر داد.

فارس میزبان رویداد ملی تولید محتوای ققنوس می‌شود

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شیراز، سعید یوسفی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انجمن سواد رسانه و تولید محتوای ققنوس ذیل مدیریت فرهنگسازی و قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی فارس در راستای اجلاسیه امیران، سرداران و 15 هزار شهید استان و کنگره شهدای دانشجوی فارس فعالیت های منحصر به فردی را انجام می دهد.

وی از برگزاری نخستین رویداد ملی تولید محتوای ققنوس توسط بسیج دانشجویی فارس در این استان خبر داد و افزود: خانواده و سبک زندگی، آسیب های اجتماعی، دانشجو و دانشگاه، شهدای دانشجو، رسانه و جنگ شناختی و تاریخ معاصر ایران از جمله موضوعات این رویداد است‌.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه قالب های ارسال آثار برای رویداد تولید محتوای ققنوس شامل کلیپ، نماهنگ، پادکست صوتی، مقاله، دل نوشته، داستان کوتاه، عکس، نقاشی و کاریکاتور است اضافه کرد: مهلت ارسال آثار تا 25 اردیبهشت ماه 1402 است و علاقمندان برای ثبت نام مشخصات خود را به شماره تماس 09021392878 در ایتا ارسال کنند.

 یوسفی تصریح کرد: به نفرات برتر رویداد جوائز ارزنده ای اهدا می شود.

پایان پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

برپایی نمایشگاه «پرور؛ یک عصر یک فرهنگ» در سمنان

چ مه 10 , 2023
سرپرست معاونت صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان از برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی و گردشگری «پرور؛ یک عصر یک فرهنگ» در سمنان خبر داد.
Previous post رزمایش موشکی آمریکا و ناتو در اقیانوس اطلس
Next post برپایی نمایشگاه «پرور؛ یک عصر یک فرهنگ» در سمنان