عطوان: پاسخ به اسرائیل نشان داد رهبری ایران به حرف خود عمل می‌کند

عطوان: پاسخ به اسرائیل نشان داد رهبری ایران به حرف خود عمل می‌کند

«عبدالباری عطوان» تحلیلگر جهان عرب نوشت که عملیات بی سابقه شب گذشته در عمق سرزمین های اشغالی نشان داد که رهبری ایران به حرف خود عمل و بدون تردید با دشمن مقابله می کند.

عطوان: پاسخ به اسرائیل نشان داد رهبری ایران به حرف خود عمل می‌کند

به گزارش خبرآنلاین عطوان در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس( توئیتر سابق) نوشت: منطقه وارد مرحله جدیدی شده است.

سردبیر روزنامه القدس العربی افزود:دیگر «تل آویو» تصمیم گیر نخواهد بود و آمریکا با ارعاب سایرین نمی‌تواند حامی مزدورانش باشد.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق صورت گرفت.

311311

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

ببینید | اعلام این آمارهای وحشتناک ثمری هم دارد؟

ی آوریل 14 , 2024
تعطیلات نوروزی سال١٤٠٣ هم به پایان رسید. شاید این تعطیلات برای خیلی‌ها خوشایند و مفرح بوده باشد، اما درصد قابل توجهی از مردم بدنبال تصادفات مرگبار جاده‌ای کام‌شان تلخ شده و باید بار غم و اندوه از دست دادن ناگهانی عزیزان‌شان را بدوش بکشند. اما نکته‌ای که شاید کمتر مورد توجه قرار بگیرد، نه صرفا […]
Previous post گفتگوی صریح بایدن با نتانیاهو/ در اقدامات احتمالی اسرائیل علیه ایران مشارکت نخواهیم کرد
Next post ببینید | اعلام این آمارهای وحشتناک ثمری هم دارد؟