طراحی و ساخت دستگاه تصفیه فاضلاب در سمنان

طراحی و ساخت دستگاه تصفیه فاضلاب در سمنان

مدیرعامل یک شرکت فناور در سمنان گفت: طراحی و ساخت دستگاه تصفیه فاضلاب در سمنان انجام شد و با موفقیت به بهره‌برداری رسید.

طراحی و ساخت دستگاه تصفیه فاضلاب در سمنان

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از سمنان، محمدرضا عمادی، مدیرعامل یک شرکت فناور در سمنان درباره طراحی و ساخت دستگاه تصفیه فاضلاب اظهار کرد: دستگاه تصفیه فاضلاب با استفاده از فناوری MBBR ساخته شده است که قابلیت حذف چربی و حذف سیستم متعارف گندزدایی را دارد. وی با بیان اینکه قابلیت کنترل سرعت فرآیند و تصفیه با توجه به حجم ورودی فاضلاب و قیمت بسیار پایین نسبت به نمونه‌های مشابه از دیگر ویژگی‌های دستگاه ساخته‌شده است، افزود: فاضلاب ورودی پس از طی چند مرحله، تصفیه  و قابل بهره‌برداری مجدد است. مدیرعامل این شرکت فناور تصریح کرد: این سیستم به‌صورت مجزا یا ترکیبی با روش‌های دیگر قابل نصب در مراکز صنعتی، بیمارستان‌ها، ادارات و مجتمع‌های مسکونی است و با توجه به مشکل کم آبی استان سمنان، کمک شایانی به صرفه‌جویی در مصرف آب دارد. داود معروفی، معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان نیز خاطرنشان کرد: شرکت سورن سازه سنگسر از شرکت‌های فناور مستقر در مرکز نوآوری مهدی‌شهر است که در زمینه «طراحی، ساخت و توسعه پکیج‌ها و تصفیه فاضلاب پایا مبتنی بر شرایط اقلیمی» فعالیت دارد. وی افزود: این شرکت با هدف بازچرخانی پساب و به صورت سفارشی اقدام به طراحی، ساخت و اجرای پکیج تصفیه فاضلاب برای شرکت تولیدی و بازرگانی آسیالنت کرده است.  پایان پیام/۷۴۰۰۷/م/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

یادواره شهیدان بابایی، لشکری و شهدای خلبان در قزوین برگزار می شود

ی ژوئن 18 , 2023
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از برگزاری یادواره شهیدان بابایی و لشکری و شهدای خلبان در مرداد ماه و اجرای طرح جامع گلزار شهدا از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری خبر داد.
Previous post کجاست آن تیمی که همه دوستش داشتند!
Next post یادواره شهیدان بابایی، لشکری و شهدای خلبان در قزوین برگزار می شود