صربستان: از درخواست مکرر غربی‌ها برای حمایت از تحریم‌های روسیه خسته شده‌ایم

صربستان: از درخواست مکرر غربی‌ها برای حمایت از تحریم‌های روسیه خسته شده‌ایم

رئیس جمهور صربستان روز پنجشنبه گفت که این کشور از درخواست مکرر کشورهای غربی برای حمایت از تحریم‌ها علیه روسیه خسته شده است.

صربستان: از درخواست مکرر غربی‌ها برای حمایت از تحریم‌های روسیه خسته شده‌ایم

به گزارش گروه بین الملل آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، «الکساندر ووچیچ» رئیس جمهور صربستان روز پنجشنبه گفت که از خواسته‌های مقامات غربی برای پیوستن بلگراد به تحریم‌ها علیه روسیه خسته شده است. وی که این سخنان را پس از دیدار با «توبیاس بیلستروم» وزیر امور خارجه سوئد مطرح می‌کرد، افزود: «صربستان از تحریم‌های غرب علیه روسیه به دلیل موضع بی طرفانه‌اش، حمایت نمی‌کند». ووچیچ اضافه کرد: «با اعمال تحریم‌ها ما را اذیت کردند و در واقع از این موضوع خسته شدم آنها بارها حمایت از تحریم‌ها را تکرار می‌کنند». رئیس جمهور صربستان گفت که روز 23 آوریل (سوم اردیبهشت) بیست و چهارمین سالگرد حملات هوایی ناتو در سال 1999 علیه ساختمان رادیو و تلویزیون صربستان است که طی آن 16 نفر از کارمندان صربستانی کشته شدند. وی تاکید کرد که صربستان تنها در صورتی حمله ناتو علیه خود و بمباران این کشور با بمب‌های اورانیومی را فراموش می‌کند که تمام صربستانی‌ها ناپدید شده باشند. پایان پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

خبر خوب| ماجرای ازدحام در خانه تاریخی مدرس/ هوش مصنوعی در مسجد

ج آوریل 21 , 2023
در این بسته خبری دست شما را می‌گیریم و می‌بریم به موزه خانه مدرس تا ببینید راز ازدحام این روزهای این خانه تاریخی را. از آنجا راه کج می‌کنیم می‌رویم کرمان، البته این بار قرار است یک توک پا به زندان کرمان برویم. عجول نباشید. می‌فهمید ماجرا از چه قرار است. بعد هم می‌رویم به […]
Previous post برتری شهرداری گرگان در نیمه نهایی بسکتبال غرب آسیا/ ذوب آهن اصفهان 90 تایی شد
Next post خبر خوب| ماجرای ازدحام در خانه تاریخی مدرس/ هوش مصنوعی در مسجد