شمالی‌های  روزهای گرم تابستانی را پیش رو دارند

شمالی‌های روزهای گرم تابستانی را پیش رو دارند

مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه در روزهای، گرم تابستانی حضور داریم گفت: معمولا از ۱۵ تیر ماه ۲۰ مردادماه روزهای گرم تابستانی را خواهیم داشت که از اواخر مردادماه نیز زهر گرمای هوا می‌شکند.

شمالی‌های  روزهای گرم تابستانی را پیش رو دارند

محمدرضا رضوی مدیرکل هواشناسی مازندران با اعلام اینکه به روزهای گرم تابستان وارد شدیم، در گفت‌وگو با خبرنگار آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است در مازندران، اظهار کرد: پیش‌بینی شده تا روز دوشنبه شاهد گرمای هوا در استان باشیم که حتی دمای هوای تا ۴۰ درجه را تجربه می‌کنیم که این میزان افزایش دما بی‌سابقه نیست. وی گفت: معمولا از ۱۵ تیرماه تا ۲۰ مرداد ماه روزهای گرم تابستانی را خواهیم داشت و معمولا از اواخر مردادماه زهر گرمای هوا می‌شکند‌. مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه وارد روزهای گرم تابستان شدیم که این مسأله عادی است، بیان کرد: البته در این روزهای گرم توجه به توصیه‌ها و هشدارها ضرورت دارد. رضوی با تاکید بر اینکه بحث مدیریت مصرف انرژی جدی گرفته شود، گفت: براساس نقشه‌های هواشناسی، روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه شاهد بارش‌های پراکنده هستیم که میزان بارش‌ها نیز چندان قابل ملاحظه نیست. پایان پیام/۸۶۰۳۴/م

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

فارس من| نقطه کور ساخت قطره‌چکانی بزرگ‌ترین بیمارستان شمال کشور کجاست؟!

ی جولای 9 , 2023
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پاسخ به این سوال که چرا اثری در پیشرفت فیزیکی پروژه ماهفروجک ساری نیست؟، گفت: با توجه به زمان‌بر بودن برخی از اقدامات نمی‌توان زمان دقیق افتتاح این پروژه را اعلام کرد اما با اطمینان اعلام می‌کنیم در آینده‌ای نزدیک شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.
Previous post اتحادیه جهانی کشتی در انتظار برگزاری انتخابات فدراسیون ایران
Next post فارس من| نقطه کور ساخت قطره‌چکانی بزرگ‌ترین بیمارستان شمال کشور کجاست؟!