زلنسکی: آلمان را مجبور می‌کنم که به اوکراین کمک کند

زلنسکی: آلمان را مجبور می‌کنم که به اوکراین کمک کند

رئیس جمهور اوکراین گفت که وی آلمان را مجبور خواهد کرد که به کی‌یف کمک کرده و این کشور را متقاعد خواهد کرد که این کمک برای اوکراین نبوده بلکه برای همه اروپایی‌هاست.

زلنسکی: آلمان را مجبور می‌کنم که به اوکراین کمک کند

به گزارش گروه بین‌الملل آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، «ولودمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین روز پنجشنبه گفت که وی برلین را مجبور خواهد کرد تا به کی‌یف کمک کند. وی در ادامه سخنانش گفت: «من شولتز (صدر اعظم آلمان) را مجبور خواهم کرد که اوکراین کمک کند و وی را متقاعد خواهم کرد که این کمک برای ما نیست بلکه برای همه اروپایی‌هاست». علی‌رغم تاکید مقامات کشورهای اروپایی و آمریکا بر عدم ارائه سامانه‌های موشکی دوربُرد و جنگنده به اوکراین برای جنگ با روسیه، کی‌یف اما مدعی است این مسئله حل شده است. «آندری یرماک» رئیس دفتر ریاست جمهوری اوکراین روز پنجشنبه ادعا کرد که مسئله ارائه جنگنده و تسلیحات دوربرد به کی‌یف حل شده است اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد. پیشتر «ماتئوش موراویه‌تسکی» نخست وزیر لهستان با بیان اینکه ناتو هم اکنون تصمیمی برای ارسال جنگنده به اوکراین ندارد، گفته بود: «تصمیم درباره ارائه جنگنده به اوکراین در چارچوب ناتو اتخاذ خواهد شد». امروز همچنین «ولودیمر زلنسکی»‌ رئیس جمهور اوکراین با حضور در بروکسل، طی نشست عمومی فوق‌العاده پارلمان اروپا سخنرانی کرده و از کمک‌های نظامی آنها به کی‌یف تشکر کرد. زلنسکی در ادامه با سران کشورهای اروپایی نشستی برگزار کرده و درباره ارائه تسلیحات بیشتر و جدید به اوکراین رایزنی کرد. پایان پیام/.

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

۴۴سال افتخار| اجرای پروژه «نجما» در مازندران/نصب و راه‌اندازی سیستم‌های سوئیچ دسترسی نوری در ۱۸۰ نقطه استان

ج فوریه 10 , 2023
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران با اشاره به نصب و راه‌اندازی سیستم‌های سوئیچ دسترسی نوری در ۱۸۰ نقطه استان، گفت: پروژه نجما( نهضت جهادی فیبرنوری مخابرات ایران ) با اعتباری بالغ بر هزار و ۳۶۲ میلیارد تومان مصوب و اجرایی می‌شود.
Previous post حمله پهپادهای انتحاری روسیه به مناطق مختلف اوکراین
Next post ۴۴سال افتخار| اجرای پروژه «نجما» در مازندران/نصب و راه‌اندازی سیستم‌های سوئیچ دسترسی نوری در ۱۸۰ نقطه استان