روایتی از ساخت 21 واحد مسکونی تا خودکفایی 250 مددجو

روایتی از ساخت 21 واحد مسکونی تا خودکفایی 250 مددجو

رئیس کمیته امداد شهرستان شازند گفت: در سال جاری ۲۱ واحد مسکن مددحویی در شهر شازند در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید و تحویل مددجویان خواهد شد.

روایتی از ساخت 21 واحد مسکونی تا خودکفایی 250 مددجو

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شازند، روز گذشته تور رسانه‌ای به مناسبت دهه امامت و کرامت برگزار شد و خبرنگاران از روند ساخت ۲۱ واحد مسکونی مددجویی در شهرستان شازند، طرح‌های اشتغالزایی و خودکفایی، مرکز نیکوکاری امام حسین(ع) در امامزاده سهل ابن علی شهر آستانه بازدید کردند. با ۷۰۰ هزار تومان اشتغالزایی کردم در این بازدید یکی از مددجویانی که با راه اندازی کارگاه سبزی خردکنی برای دو نفر اشتغال ایجاد کرده بود در جمع خبرنگاران گفت: از سال ۹۳ با مبلغ ۷۰۰ هزار تومان فعالیت خود را آغاز کردم، در سال ۹۷ نیز مبلغ ۲۰ میلیون تومان تسهیلات گرفتم و کار خود را گسترش دادم؛ در سال قبل نیز با درخواست وام ۱۰۰ میلیونی موافقت شد و موفق شدم با این پول برای دو نفر دیگر اشتغالزایی کنم. وی افزود: کمیته امداد و خیرین در این راه کمک‌های زیادی به من و خانوادم کرده‌اند؛ پیش از دریافت وام در سال گذشته کار خود را در منزل انجام می‌دادم و بعد از آن موفق شدم مکانی را برای فروش محصولات خود اجاره کردم. این بانوی کارآفرین در توصیه به جوانان گفت: کار خود را شروع کنید و نگران نباشید، خداوند بزرگ به کسب و کار روزی می‌دهد، از شروع کردن هراس نداشته باشند و از صفر شروع کنند و مطمئن باشند که موفق می‌شوند.  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

جشنی از جنس «وصال، 4 سال خواستگاری کردم

ی جولای 2 , 2023
تصور کردنش هم قشنگ است عروس خانم‌ها با چادر سفید و آقا دامادها با کت و شلوار اتوکشیده و شیک وارد تالار عروسی می‌شوند، سفره عقد با آینه شعمدان و کلی چیزای دیگه آماده شده، همه منتظرند تا عروس خانم با ناز و کرشمه بله بگوید و دل آقای داماد را شاد کند.
Previous post بررسی چالش‌ پروژه‌های عمرانی مراکز درمانی البرز
Next post جشنی از جنس «وصال، 4 سال خواستگاری کردم