رفع کامل تداخلات ارضی در شهرستان بن

رفع کامل تداخلات ارضی در شهرستان بن

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: بن، اولین شهرستان در استان است که رفع تداخلات ارضی در آن به طور جامع و کامل انجام شده و طلایی‌ترین سال را در حوزه لایروبی قنوات داشته است.

رفع کامل تداخلات ارضی در شهرستان بن

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شهرکرد، حسین برزگر صبح امروز در نشست شورای اداری بن گفت: رفع تداخلات ارضی در این شهرستان به طور جامع و کامل انجام شده و طلایی‌ترین سال را در حوزه لایروبی قنوات داشته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تکمیل تخصیص اعتبارات در این شهرستان، افزود: امسال به سامانه‌های آبیاری بیش از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون، لایروبی قنوات ۳ میلیارد و ۷۸۰ میلیون، ساخت استخرها و انتقال آب ۲ میلیارد تومان، توسعه باغات دیم و گیاهان دارویی ۲ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

برزگر با توجه به لایروبی مسیل‌ها و کانال‌های کشاورزی مناطق سیل‌زده در شهرستان بن، ادامه داد: برای تکمیل مجتمع گلخانه‌ای یانچشمه و لایروبی مناطق آسیب‌دیده در سیل یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

وی با اشاره به اجرای عملیات زیر ساختی بزرگترین شهرک گلخانه‌ای استان در شهرستان بن، اظهار کرد: عملیات آب‌رسانی به شهرک گلخانه‌ای والفجر شیدا در حال انجام است و با بهره‌برداری از این طرح ۲ هزار و ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار می‌شوند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

آغاز طرح عملیاتی « پیشگامان امنیت انتظامی ۴ » در ایلام

پ نوامبر 30 , 2023
طرح عملیاتی « پیشگامان انتظامی ۴ » با هدف پیشگیری از سرقت‌های خرد و پاکسازی نقاط جرم‌خیز همزمان با سراسر کشور در ایلام آغاز شد.
Previous post ارسال کشتی دیگر کمک‌های ترکیه برای غزه
Next post آغاز طرح عملیاتی « پیشگامان امنیت انتظامی ۴ » در ایلام