رایزنی تلفنی بایدن و امیر قطر درباره تحولات غزه

رایزنی تلفنی بایدن و امیر قطر درباره تحولات غزه

کاخ سفید می‌گوید که جو بایدن و امیر قطر ضمن رایزنی درباره تحولات جاری در غزه بر تلاشها برای حصول خاورمیانه‌ای صلح آمیز، باثبات و مرفه تاکید کردند.

رایزنی تلفنی بایدن و امیر قطر درباره تحولات غزه

به گزارش گروه بین الملل آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، کاخ سفید از تماس تلفنی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و شیخ تمیم بن آل ثانی امیر قطر درباره تحولات جاری در غزه خبر داد. براساس بیانیه کاخ سفید، بایدن با امیر قطر در مورد لزوم حفاظت از غیرنظامیان و تلاش برای افزایش جریان کمک‌های بشردوستانه به غزه گفتگو کرده است. ادعاهای آمریکا درباره ارسال کمکهای بشردوستانه به غزه در حالیست که این کشور تا کنون از هرگونه فشار بر رژیم صهیونیستی برای پذیرفتن هرگونه آتش بس انسان دوستانه خودداری کرده است.  بایدن همچنین از دوحه و شخص امیر قطر به خاطر تلاشهای قبلی این کشور در آزادی اسرای در بند حماس قدردانی کرد. کاخ سفید می‌گوید که بایدن و امیر قطر توافق کردند که به تلاش‌ها برای ترویج چشم‌اندازی برای خاورمیانه‌ای صلح‌آمیز، امن، مرفه و باثبات‌تر ادامه دهند. پایان پیام/م

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

پاسخ قوه قضائیه به ادعای متواری شدن یک زندانی: شبنم نعمت‌زاده هم اکنون در زندان است

د نوامبر 13 , 2023
روابط عمومی دادستانی درباره ادعای متواری شدن شبنم نعمت زاده عنوان کرد که این موضوع صحت ندارد و «این محکوم اقتصادی هم اکنون در زندان اوین است».
Previous post لیگ برتر فوتبال| سریال تکراری شکست‌های نساجی اینبار مقابل ذوب‌آهن
Next post پاسخ قوه قضائیه به ادعای متواری شدن یک زندانی: شبنم نعمت‌زاده هم اکنون در زندان است