دیدار با رهبر معظم انقلاب آرزوی مردم آمل در سالروز حماسه ۶ بهمن

دیدار با رهبر معظم انقلاب آرزوی مردم آمل در سالروز حماسه ۶ بهمن

امام جمعه آمل با بیان اینکه دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی در ایام حماسه ۶ بهمن توسط مردم آمل از آرزوی دیرینه است، گفت: این حماسه سرمایه و میراث ماندگار مردم دیار هزار سنگر و خطه مازندران است.

دیدار با رهبر معظم انقلاب آرزوی مردم آمل در سالروز حماسه ۶ بهمن

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شهرستان آمل، حجت‌الاسلام ابراهیم یعقوبیان یکشنبه‌شب در نشست شورای اداری با اعلام اینکه مردم آمل در هر برهه از زمان گوش به فرمان ولایت فقیه و اهل بصیرت و تدبر بودند، اظهار کرد: حماسه اسلامی مردم آمل در ۶ بهمن سال ۱۳۶۰ باید در تقویم انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شود. وی با بیان اینکه جای سؤوال است که چرا طی سال‌های گذشته این افتخار عظیم، حماسی و ماندگار بسیار شاخص تبیین نشد و اهمیت آن اطلاع‎رسانی نشده است، افزود: باید در تقویم ملی کشور به این حماسه عظیم و پرتلاطم با دقت پرداخته شود. یعقوبیان بیان کرد: مردم آمل و دیار علویان انتظار دارند که هر سال در هفته حماسه ششم بهمن شرایط دیدار با مقام معظم رهبری همانند سال ۱۳۸۸ فراهم شود. وی ادامه داد: زیارت رهبر معظم انقلاب اسلامی برای مازندران به بهانه سالروز حماسه اسلامی ششم بهمن آرزوی بزرگی است که باید همه مسؤولان تمام تلاش و کوشش خود را به کار گیرند. امام جمعه آمل با اعلام اینکه حماسه مردم آمل سرمایه و میراث ماندگار مردم دیار هزار سنگر و خطه مازندران است، گفت: رشادت و دفاع مردم آمل مقابل کمونیست‌ها باید به حماسه و عرفان نام برد هرچند باید این حماسه عظیم به عنوان الگو تبیین شده و به همه معرفی شود. وی خاطرنشان کرد: دشمنی‎های دیرینه غرب و استکبار با ایران و تحریم نهادهای انقلابی نتیجه رشادت‌ها و اعتقادات ایرانی‎ها به حوزه دین و شهادت است؛ البته باید روی نقاط حساسی که دشمن برای آن برنامه دارد بیشتر پرداخته شود. امام جمعه آمل با اعلام اینکه دنیا با اسلامیت ایران مشکل دارد و آن را مانع تحقق اهداف خود می‎داند، بیان کرد: استکبار از اسلامیت مردم کشورمان به ستوه آمدند و این امر نشانگر آن است که باید روی نقاط قوت خود کار کنیم و با تلاش شبانه‌روزی مدیران در راستای خدمت‎رسانی به مردم گام‎های اساسی برداریم. پایان پیام/۸۶۰۱۲/غ

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

فرصت 5 روزه به دانش‌آموزان نهایی برای ثبت اعتراض

د ژانویه 23 , 2023
رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: بعد از اعلام نتایج امتحانات نهایی ۵ روز مهلت اعتراض به نمرات وجود دارد، گفت: نتایج اعتراض دانش‌آموزان تا ۱۰ بهمن اعلام می‌شود.
Previous post جایگاه تبریز روز به روز سقوط می‌کند/تحرکاتی مبنی بر جدایی بخشی از حریم تبریز به گوش می‌رسد!
Next post فرصت 5 روزه به دانش‌آموزان نهایی برای ثبت اعتراض