دستگیری قاتل جسد پیدا شده در رودخانه ارمند

دستگیری قاتل جسد پیدا شده در رودخانه ارمند

فرمانده انتظامی شهرستان خانمیرزا با اشاره به کشف جسد یک فرد مؤنث در رودخانه ارمند گفت: پس از بررسی‌های صورت گرفته طی عملیاتی غافلگیرانه متهم دستگیر و در بازجویی اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

دستگیری قاتل جسد پیدا شده در رودخانه ارمند

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری، امیر انتظامی‌نیا با اشاره به کشف یک فقره قتل در خانمیرزا گفت: در پی کشف جسد یک فرد مؤنث در رودخانه ارمند، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان خانمیرزا ادامه داد: در انگشت نگاری و تطبیق جسد با افراد مفقود شده، مشخص شد که جسد متعلق به یک فرد مؤنث است که فقدان وی حدود دو هفته پیش از حوزه کلانتری ۱۱ لردگان اعلام شده است. وی با اشاره به اینکه بعد از بررسی‌های اولیه اقدامات لازم جهت دستگیری قاتل یا قاتلین انجام شد، افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان، پس از انجام تحقیقات گسترده، هماهنگی و اخذ دستورات قضایی قاتل را شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.   انتظامی‌نیا در پایان خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد و ضمن تشکیل پرونده قضایی متهم روانه زندان شد. پایان پیام/ ۶۸۰۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

آغاز برداشت زیتون کنسروی از باغات شهرستان قزوین

د سپتامبر 25 , 2023
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین از شروع عملیات برداشت محصول زیتون کنسروی از سطح ۹ هزار و ۷۵۰ هکتار از باغات زیتون این شهرستان خبر داد.
Previous post 4500 واحد نیمه تعطیل احیا شد
Next post آغاز برداشت زیتون کنسروی از باغات شهرستان قزوین