توقیف ٩٢۵ خودروی حادثه‌ساز در محورهای لرستان

توقیف ٩٢۵ خودروی حادثه‌ساز در محورهای لرستان

رئیس پلیس راه لرستان از توقیف ساعتی 925 دستگاه خودروی حادثه ساز در اجرای طرح نوروز در سطح محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

توقیف ٩٢۵ خودروی حادثه‌ساز در محورهای لرستان

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از خرم‌آباد، سرهنگ محمد زارعی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار تصادفات رانندگی و با توجه به جلوگیری از افزایش تلفات جاده ای از تاریخ ٢۴ اسفند همزمان با شروع طرح نوروزی ماموران پلیس راه استان تا تاریخ ٧ فروردین ماه، تعداد ٩٢۵ راننده متخلف با جرایم رانندگی حادثه ساز از جمله سرعت غیر مجاز، سبقت غیر مجاز و انحراف به چپ را توقیف ساعتی و ٢۵ دستگاه خودروی متخلف را روانه پارکینگ کردند. وی افزود: هدف در اجرای این طرح، رانندگانی که مرتکب تخلف حادثه ساز می شوند توسط پلیس وسیله نقلیه آنان توقیف و اعمال قانون خواهد شد. رئیس پلیس راه لرستان ضمن هشدار به رانندگان خودروهای حادثه ساز گفت: پلیس با رانندگان خاطی و حادثه ساز بدون اغماض برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

پیشنهاد جهاد اسلامی برای مسلح کردن ساکنان کرانه باختری

چ مارس 29 , 2023
جنبش جهاد اسلامی فلسطین برای مقابله با طرح وزیر امنیت رژیم صهیونیستی مبنی بر مسلح شدن شهرک‌نشینان، طرح مسلح کردن ساکنان کرانه باختری را مطرح کرد.
Previous post اجرای طرح ساماندهی رصدخانه تاریخی مراغه
Next post پیشنهاد جهاد اسلامی برای مسلح کردن ساکنان کرانه باختری