تأکید گروه‌های فلسطینی در لبنان بر وحدت مواضع در قبال دشمن

تأکید گروه‌های فلسطینی در لبنان بر وحدت مواضع در قبال دشمن

رهبری مرکزی ائتلاف گروه‌های فلسطینی در لبنان در نشستی در بیروت بر وحدت مواضع در قبال دشمن صهیونیستی و ضرورت توقف تجاوزات علیه نوار غزه تأکید کرد.

تأکید گروه‌های فلسطینی در لبنان بر وحدت مواضع در قبال دشمن

به گزارش گروه بین‌الملل آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، رهبری مرکزی ائتلاف گروه‌های فلسطینی در لبنان در نشستی در بیروت بر ضرورت توقف تجاوزات، خروج نیروهای اشغالگر از نوار غزه، واردات کمک‌های انساندوستانه به غزه و اجرای تبادل اسرا تأکید کردند. 

حاضرین در این نشست بر اهمیت وحدت مواضع فلسطینیان در مقابله با رژیم اشغالگر و تجاوزات مستمر آن علیه نوار غزه، قدس و کرانه باختری تأکید کردند. 

به نوشته وبگاه «العهد»، شرکت‌کنندگان در این نشست به ملت پایدار نوار غزه و رزمندگان قهرمانی که وارد نبرد طوفان الأقصی شده‌اند، درود فرستادند. 

حاضرین در این نشست دولت آمریکا را مسئول کامل جنایت علیه ملت فلسطین دانسته و گفتند که اگر حمایت نظامی، مالی و سیاسی آمریکا از رژیم صهیونیستی نبود، تداوم نسل‌کشی در نوار غزه ادامه پیدا نمی‌کرد.  پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

اجرایی شدن 34 پروژه ارتباطی در قاینات

پ دسامبر 28 , 2023
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون در شهرستان قاینات 34 پروژه ارتباطی به سرانجام رسید
Previous post مصدومیت ۶ نفر در اثر انفجار مواد محترقه در ورامین
Next post اجرایی شدن 34 پروژه ارتباطی در قاینات