به اتهام تجاوز: دو فوتبالیست لیگ برتری دستگیر شدند

به اتهام تجاوز: دو فوتبالیست لیگ برتری دستگیر شدند

دو فوتبالیست لیگ برتری به اتهام تجاوز توسط پلیس دستگیر شده و به قید وثیقه آزاد شده‌اند.

به اتهام تجاوز: دو فوتبالیست لیگ برتری دستگیر شدند

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است؛ دو فوتبالیست لیگ برتری پس از گزارش به پلیس، به اتهام تجاوز دستگیر شدند. سان گزارش داد این دو فوتبالیست که نامشان فاش نشده از یک باشگاه هستند و در آخر هفته دستگیر شده‌اند.

به نقل از ورزش سه، پلیس با یک بازیکن 19 ساله به ظن حمله و کمک به تجاوز در زمین تمرین باشگاهش صحبت کرد و او به طور رسمی دستگیر شد. او یک شب بازداشت شد و بعداً توسط پلیس با احتیاط لازم مورد بازجویی قرار گرفت.

بازیکن دیگر که او هم 19 ساله است، روز بعد دستگیر شد و بعداً توسط مأموران به ظن تجاوز مورد بازجویی قرار گرفت. به گفته این روزنامه، هر دو بازیکن اکنون با قرار وثیقه آزاد شده‌اند تا تحقیقات بیشتر انجام شود.

گزارش شده که این جرم در جمعه شب رخ داده و قربانی ساعاتی بعد با پلیس تماس گرفته و شکایت رسمی خود را ارائه کرده است. سخنگوی پلیس به سان گفت: “افسران دو مرد را پس از گزارشی مبنی بر تجاوز دستگیر کردند. مرد 19 ساله‌ای به ظن تجاوز و کمک به تجاوز دستگیر شد. دومین مرد 19 ساله هم به ظن تجاوز دستگیر شد. این دو بعد از بازجویی، به قید وثیقه پلیس آزاد شدند.”

یک منبع همچنین به سان گفته که پلیس پس از حضور در ورزشگاه با یکی از بازیکنان در اتاقی خصوصی صحبت کرد. این بازیکن با یک نفر دیگر باشگاه را ترک کرد و در اواخر همان شب به طور رسمی دستگیر شد.

سخنگوی این باشگاه که سان نام آن را فاش نکرده، در این خصوص گفت: “از آنجایی که این موضوع اکنون توسط پلیس در دست بررسی است، باشگاه در این مرحله اظهارنظر بیشتری نخواهد کرد.”

257 251

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

سوالات عجیب گوگل هنگام مصاحبه کاری

چ آوریل 24 , 2024
بخش استخدام گوگل برای محک زدن متقاضیان شغل در این شرکت غول فناوری، از آنها آزمون کافی‌شاپ می‌گیرد.
Previous post عامل حمله به ساختمان کنسولی سفارت ایران در پاریس به حبس محکوم شد
Next post سوالات عجیب گوگل هنگام مصاحبه کاری