بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان مسلمین شیراز تا پایان سال

بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان مسلمین شیراز تا پایان سال

فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه گفت: بخش های جدید بیمارستان مسلمین تا پایان امسال به بهره برداری رسیده و آماده ارائه خدمات به جامعه است.

بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان مسلمین شیراز تا پایان سال

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شیراز، سردار حسین جعفری در آیین گرامیداشت روز پرستار بیان کرد: پرستاران در دوران دفاع مقدس حماسه آفریده و در زمان کرونا نیز نقش ویژه‌ای در بهبود و بهداشت جامعه داشتند. وی اضافه کرد: بیش از 17 مرکز درمانی  سپاه در سراسر کشور در حال ارائه خدمات به جامعه است و شاهد پیشرفت های علمی نیز این حوزه هستیم و مقرر شده تا پایان سال چند مرکز درمانی جدید به مجموعه های بهداشت و درمان سپاه اضافه شود. جعفری ادامه داد: یکی از مراکز مهم درمانی در جنوب کشور بیمارستان مسلمین شیراز است که توانسته خدمات ویژه‌ای به حوزه بهداشت و درمان در جامعه و مجموعه کادر سپاه ارائه کند. به گفته فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه ، بیمارستان مسلمین شیراز درحال‌توسعه و پیشرفت است و قرار است  خدمات این بیمارستان ارتقا یافته و تا پایان سال بخش‌های درمانی جدیدی به بیمارستان مسلمین شیراز اضافه شود. جعفری اضافه کرد: طی سال گذشته 24 تخت بیمارستانی به مجموع تخت های بیمارستان مسلمین شیراز اضافه شده است. پایان پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

تنیسور جاجرمی برای حضور در تیم منتخب تنیس آسیا راهی چین شد

ی نوامبر 19 , 2023
سرپرست اداره ورزش‌وجوانان جاجرم گفت: بانوی تنیسور جاجرمی از سوی فدراسیون تنیس آسیا برای حضور در ترکیب تیم منتخب این قاره انتخاب و به مقصد شن‌زن چین عازم این رقابت‌ها شد.
Previous post میلاد حضرت زینب در هیات ریحانه الحسین
Next post تنیسور جاجرمی برای حضور در تیم منتخب تنیس آسیا راهی چین شد