برگزاری 14 هزار برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی فارس

سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان فارس گفت: کتابخانه‌های عمومی استان فارس در تابستان 1402 میزبان 14 هزار برنامه‌های متنوع فرهنگی و ترویجی با محوریت غنی شدن اوقات فراغت کاربران خواهند بود.

برگزاری 14 هزار برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی فارس

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از شیراز، محمدحسین فیروزی عنوان کرد: برنامه های متنوع فرهنگی و ترویجی با عنوان «زیرسایه کتاب» در تابستان سال جاری در کتابخانه های عمومی استان فارس برنامه ریزی شده است. 

سرپرست کتابخانه های عمومی فارس اضافه کرد: این برنامه ها در تمامی کتابخانه های عمومی فارس از 1 تیرماه تا 31 شهریورماه 1402  و با هدف غنی شدن اوقات فراغت اعضای کتابخانه ها و علاقه مندان به کتاب اجرا می شود. 

محمدحسین فیروزی با تصریح اینکه بیش از 14 هزار برنامه ترویجی در کتابخانه های عمومی برگزار خواهد شد، اضافه کرد: این برنامه ها در چهار محور «کارگاه های آموزشی، رویدادهای کتابخوانی، ویژه برنامه های کودک و نوجوان و  جشنواره و مسابقات» خواهد بود. 

 

وی افزود: برنامه هایی در راستای برگزاری پرشورتر جشنواره کتابخوانی رضوی؛ قصه گویی و برنامه های مرتبط با آموزش کودکان؛ طرح «روی  خط کتاب» ویژه جلسات رونمایی، نشست های مطالعاتی و نقد و جمع خوانی کتاب؛ نشست های کتابخوانی و نمایشنامه خوانی؛ نمایشگاه کتاب، مشاوره و نشست های مهارت های اجتماعی؛ دوره های تحکیم و تعالی خانواده؛  دوره های آموزشی و مهارت افزایی؛ کارگاه های کسب و کارهای خانگی و مشاغل کوچک؛ محافل ادبی و… از جمله برنامه هایی است که در کتابخانه های عمومی برگزار خواهد شد. 

محمدحسین فیروزی با بیان اینکه بیش از 250 کتابخانه عمومی استان فارس آماده ارائه خدمات متنوع فرهنگی در تابستان است، گفت: علاقه مندان می توانند برای اطلاع و شرکت در برنامه ها به نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل سکونت خود مراجعه کنند. 

پایان پیام / ن

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

باشگاه بازیکن برزیلی زیر تعهدش با نساجی زد

س جولای 11 , 2023
باشگاه بازیکن برزیلی مدنظر نساجی در روند انتقال این بازیکن به جمع شاگردان مهدی رحمتی اختلال ایجاد کرد.
Previous post صدور پروانه ساخت برای چهره‌های شاخص فیلم‌سازی
Next post باشگاه بازیکن برزیلی زیر تعهدش با نساجی زد