بررسی طرح نحوه استفاده ماموران پلیس از سلاح به کجا رسید؟

بررسی طرح نحوه استفاده ماموران پلیس از سلاح به کجا رسید؟

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره طرح نحوه استفاده ماموران پلیس از سلاح گفت: به دلیل وجود ابهام و اشکال در برخی از مواد طرح، این طرح برای بررسی بیشتر و دقیق‌تر و رفع اشکالات به کمیته دفاعی کمیسیون عودت داده شد.

بررسی طرح نحوه استفاده ماموران پلیس از سلاح به کجا رسید؟

شهریار حیدری نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، با اشاره به جزئیات طرح نحوه استفاده ماموران فراجا از سلاح گفت: این طرح در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مورد بررسی قرار گرفت و تعدادی از مواد آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید. وی افزود: به دلیل وجود ابهام و اشکال در برخی از مواد طرح نحوه استفاده ماموران فراجا از سلاح، این طرح برای بررسی بیشتر و دقیق‌تر و رفع اشکالات به کمیته دفاعی کمیسیون عودت داده شد. نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: مسائل آموزشی و تجهیز ماموران انتظامی از مسائلی است که در طرح مذکور به آن توجه شده است. حیدری خاطرنشان کرد: همچنین در این طرح نحوه استفاده ماموران پلیس در برابر اشرار و کسانی که مخل آسایش عمومی مردم هستند، مشخص شده، مضافا اینکه رعایت حقوق شهروندی در این باره نیز در طرح مدنظر قرار گرفته است. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

قالیباف: ایران و برزیل ظرفیت‌ها و اشتراکات فراوانی برای توسعه مناسبات دارند

س ژوئن 27 , 2023
رئیس مجلس تأکید کرد: ظرفیت‌ها و اشتراکات فراوانی میان جمهوری اسلامی ایران و برزیل برای توسعه همه‌جانبه مناسبات به ویژه گسترش روابط اقتصادی، تجاری، علمی و فرهنگی وجود دارد.
Previous post سرمایه‌گذاری 3.5 میلیارد دلاری ژاپن در اقتصاد ازبکستان
Next post قالیباف: ایران و برزیل ظرفیت‌ها و اشتراکات فراوانی برای توسعه مناسبات دارند