برتری شهرداری گرگان در نیمه نهایی بسکتبال غرب آسیا/ ذوب آهن اصفهان 90 تایی شد

برتری شهرداری گرگان در نیمه نهایی بسکتبال غرب آسیا/ ذوب آهن اصفهان 90 تایی شد

تیم بسکتبال شهرداری گرگان موفق شد با نتیجه 91 بر 72 در نیمه نهایی رقابت‌های بسکتبال غرب آسیا تیم ذوب آهن اصفهان را شکست دهد.

برتری شهرداری گرگان در نیمه نهایی بسکتبال غرب آسیا/ ذوب آهن اصفهان 90 تایی شد

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از گرگان، دو تیم بسکتبال شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان از سر رقابت‌های بسکتبال غرب آسیا امشب در تالار بسکتبال آزادی تهران به مصاف هم رفتند. تیم بسکتبال شهرداری گرگان موفق شد در این رقابت با نتیجه ۹۱ بر ۷۲ نماینده اصفهان را قاطعانه شکست دهد. شهرداری گرگان که از ابتدای بازی برتر مطلق دیدار بود نیمه نخست با نتیجه ۵۰ بر ۳۰ پیروز شد و در ادامه بازی گرچه اصفهانی‌ها در تلاش برای جبران این اختلاف بودند اما ناکام مانده و در نهایت با نتیجه ۹۱ بر ۷۲ شکست خوردند. ارسلان کاظمی بازیکن ملی‌پوش تیم ذوب آهن در کوارتر چهارم بازی به دلیل انجام دو خطای غیرورزشی از زمین اخراج شد. تیم بسکتبال شهرداری گرگان در این دیدار گرچه خارج از خانه بازی می‌کرد اما از حمایت همیشگی هواداران پرشور خو برخوردار بود و مردم گرگان جانانه این تیم را در سالن تشویق کردند. تیم بسکتبال شهرداری گرگان که در سال‌های گذشته سرمایه‌گذاری بی‌سابقه‌ای را برای تیم بسکتبال شهرش انجام داده دو دوره قهرمانی و یک نایب قهرمانی را تجربه کرده و در این رقابت‌ها نیز مدعی قهرمانی غرب آسیا است. ذوب آهن در ۲۰ ثانیه پایان بازی شکست را پذیرفت و با رها کردن حمله، این پیروزی را به شهرداری گرگان تبریک گفت. انتهای پیام/۸۳۰۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

صربستان: از درخواست مکرر غربی‌ها برای حمایت از تحریم‌های روسیه خسته شده‌ایم

ج آوریل 21 , 2023
رئیس جمهور صربستان روز پنجشنبه گفت که این کشور از درخواست مکرر کشورهای غربی برای حمایت از تحریم‌ها علیه روسیه خسته شده است.
Previous post دفتر آیت الله سیستانی: شنبه عید سعید فطر است
Next post صربستان: از درخواست مکرر غربی‌ها برای حمایت از تحریم‌های روسیه خسته شده‌ایم