با تصویب هیات وزیران بیستمین شهرستان در آذربایجان‌غربی‌ ایجاد شد

با تصویب هیات وزیران بیستمین شهرستان در آذربایجان‌غربی‌ ایجاد شد

بدنبال پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران، «میرآباد» به عنوان بیستمین شهرستان در جغرافیای استان آذربایجان غربی ایجاد شد.

با تصویب هیات وزیران بیستمین شهرستان در آذربایجان‌غربی‌ ایجاد شد

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از ارومیه، با ابلاغ معاون اول رییس جمهور، در مراسمی که با حضور استاندار آذربایحان‌غربی و جمعی از مدیران اجرایی، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و جمع باشکوهی از مردم در این شهر برگزار شد،شهرستان شدن میرآباد بطور رسمی اعلام شد. براساس مصوبه هیات وزیران، بخش وزینه از مناطق قبلی شهرستان سردشت به نام بخش مرکزی تعییر نام یافت و در حوزه استحفاظی شهرستان میرآباد قرار گرفت تا این شهرستان متشکل از ۲ بخش مرکزی و زاب به مرکزیت شهر میرآباد تشکیل شود. محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی در آیین اعلام شهرستان شدن میرآباد در جمع خبرنگاران گفت: میرآباد دارای ظرفیت‌های خوب در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری است که با تبدیل شدن به شهرستان رونق و توسعه خواهد یافت. محمدصادق معتمدیان اضافه کرد: ظرفیت‌های خدادادی و طبیعی در این منطقه وجود دارد که بواسطه تبدیل شدن به شهرستان باید در راستای رفاه مردم از آن استفاده بهینه کرد. وی ادامه داد : ایجاد زیرساخت‌های لازم در شهرهای تازه تاسیس جز اولویت‌های کاری خواهد بود تا مردم از برکات آن بهرمند شوند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

کارگروه ویژه افزایش تولید در میدان‌های نفت و گاز تشکیل شد

چ مارس 29 , 2023
مدیرعامل یک شرکت نفت و گاز هم‌زمان با نخستین روزهای کاری سال نو برای افزایش تولید و تحقق شعار سال ۱۴۰۲، طی حکمی خواستار تشکیل کارگروه ویژه افزایش تولید میدان‌های نفتی شد.
Previous post پیشنهاد جهاد اسلامی برای مسلح کردن ساکنان کرانه باختری
Next post کارگروه ویژه افزایش تولید در میدان‌های نفت و گاز تشکیل شد