این ۵ بازیکن در اولویت تمدید قرارداد با استقلال

این ۵ بازیکن در اولویت تمدید قرارداد با استقلال

۵ بازیکن تیم فوتبال استقلال در اولویت تمدید قرارداد با این تیم هستند.

این ۵ بازیکن در اولویت تمدید قرارداد با استقلال

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است؛ بعد از پایان فصل بیست و سوم لیگ برتر فوتبال، جواد نکونام، سرمربی این تیم در حال بررسی تیم خود و تقویت آن برای فصل آینده است.

به نقل از ایسنا طبیعتاً با توجه به عملکرد فصل قبل، حفظ بعضی بازیکنان برای آبی‌ها در اولویت است. در این میان کادر فنی استقلال برای پیش‌برد امور فنی خود خواهان حفظ ۵ بازیکن شده است. بررسی‌ها حاکی از آن است که حفظ صالح حردانی، آرش رضاوند، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی و زبیر نیک نفس در دستور کار آبی پوشان قرار گرفته است. از این جمع زبیر نیک نفس کمتر مورد استفاده نکونام بود با این وجود احتمالاً به دلیل سابقه همکاری قبلی در فولاد و رابطه خوب بین شاگرد و مربی، این ادامه همکاری عجیب نیست. مقایسته لیست بازیکنان تمدیدی و خروجی استقلال، نشانگر قصد آنها برای تقویت فاز هجومی است. پیش از این گفته می‌شد که جلالی مشمول خدمت سربازی است اما او ظاهرا با گواهی کفالت مشکل خدمت سربازی خود را حل کرده است.

257 251

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

کاروانسرای شاه‌عباسی ایوانکی افتتاح شد

س ژوئن 11 , 2024
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: با حضور استاندار سمنان و مدیرعامل صندوق توسعه و احیاء کشور، کاروانسرای شاه‌عباسی ایوانکی گرمسار افتتاح شد.
Previous post تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۳ آغاز شد
Next post کاروانسرای شاه‌عباسی ایوانکی افتتاح شد