اهدای 322 سری جهیزیه به نوعروسان چهارمحال و بختیاری

اهدای 322 سری جهیزیه به نوعروسان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از اهدای 322 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان خبر داد.

اهدای 322 سری جهیزیه به نوعروسان چهارمحال و بختیاری

جاسم محمدی فارسانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد از اهدای ۳۲۲ سری جهیزیه همزمان با دهه امامت و ولایت به نوعروسان نیازمند چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این جهیزیه‌ شامل لوازم ضروری زندگی از جمله یخچال، اجاق گاز، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، تلویزیون و سایر وسایل مورد نیاز است.

مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طی سال گذشته یک‌هزار و  ۹۲۷ سری جهیزیه تهیه و به نوعروسان نیازمند استان اهدا شد، افزود: همچنین هدیه ازدواج به پسران خانواده‌های تحت حمایت و جهیزیه به زنان سرپرست خانوار(در صورت ازدواج مجدد) پرداخت می‌شود.

محمدی با تقدیر از کمک‌های خیران و نیکوکاران و ایجاد زمینه ازدواج آسان جوانان نیازمند، ادامه داد: خدمت جهیزیه در طول سال و در چند مرحله با مشارکت خیران، مؤسسات خیریه و مردم نیکوکار استان تهیه و توزیع می‌شود.

محمدی بیان کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند با مراجعه به مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان سهمی در تأمین هزینه‌های زندگی خانواده‌های نیازمند داشته باشند.

انتهای پیام/۶۸۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

حال مراتع کشور خوب نیست

ش جولای 15 , 2023
معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با تاکید بر اینکه حال مراتع کشور خوب نیست، بر لزوم سهیم کردن مردم در منافع حوزه‌های آبخیزداری به معنای مشارکت واقعی اشاره کرد.
Previous post عضو فتح: در نشست قاهره تشکیل دولت وحدت ملی بررسی خواهد شد
Next post حال مراتع کشور خوب نیست