افزایش قیمت بنزین صحت دارد؟

افزایش قیمت بنزین صحت دارد؟

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه اعلام کرد که حذف کارت سوخت جایگاهها از قاچاق جلوگیری می کند و افزایش قیمت بنزین شایعه است.

افزایش قیمت بنزین صحت دارد؟

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، محسن زنگنه، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه درمورد حذف کارت سوخت جایگاهها، گفت: زمانی که کارت های بنزین در دهه ۸۰ طراحی شد اهدافی را سیاستگذار دنبال می کرد که از این طریق اطلاعاتی را از مصرف بنزین داشته باشد و بتواند مصرف سوخت را در کشور مدیریت کند و از طرف دیگر جلوی قاچاق سوخت را بگیرد. اگر همه بنزین مصرفی فرد از طریق کارتش استفاده شود امکان قاچاق سوخت هم منتفی می شود.

آنگونه که برنا روایت کرده، وی اظهار کرد: متاسفانه دولت بعدی که آمد کارت های بنزین را کنار گذاشت و افراد براحتی می توانستند بنزین بزنند و در همین زمان کارت جایگاه ها نیز تعریف شد و بعد از این اطلاعاتی از حوزه مصرف سوخت در کشور نداریم. ممکن است با همین کارت جایگاه ها یک فرد در یک روز ده بار سوخت گیری کند که همین مشکلاتی را ایجاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

ماساژور تفنگی برای چه خوب است؟

ش آوریل 13 , 2024
ماساژور تفنگی به‌طور معمول یک دستگاه الکتریکی است که باندهای مختلفی از امواج فراصوتی یا مغناطیسی را برای ماساژ بدن استفاده می‌کند.
Previous post یک پیش‌بینی جدید درباره قیمت اجاره در سال ۱۴۰۳/ هزینه اجاره‌نشینی نجومی می‌شود؟
Next post ماساژور تفنگی برای چه خوب است؟