استقرار تیم دندانپزشکی جهادی در زندان بندرعباس

استقرار تیم دندانپزشکی جهادی در زندان بندرعباس

یک تیم جهادی 9 نفره از دندانپزشکان با همت قرارگاه مردم و مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان به مدت 6 روز در زندان بندرعباس خدمات رایگان ارائه می دهند.

استقرار تیم دندانپزشکی جهادی در زندان بندرعباس

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از بندرعباس، دکتر غلامعباس مومنی مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان صبح امروز اظهار کرد: در پی درخواست دادستانی مرکز استان و سازمان زندان ها ابتدا بازدیدی از وضعیت بهداشتی و درمانی و نیازهای درمانی زندان بندرعباس صورت گرفت و مقرر شد تا با همکاری قرارگاه مردم استانداری هرمزگان و مدیریت درمان تأمین اجتماعی و نیز همکاران در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی، دو اردوی جهادی 3 روزه در زندان بندرعباس برپا شود که اولین مرحله از آن، امروز آغاز شد. به گفته وی، طی دو دوره سه روزه، 9 دندانپزشک نیازهای دهان و دندان مددجویان را بررسی و خدمات لازم را به صورت رایگان ارائه می دهند. مومنی اضافه کرد: برای هفته آینده نیز استقرار یک چشم پزشک به همراه یک کارشناس بینایی سنجی و نیز دستگاه مربوطه و همین طور دستگاه سونوگرافی و متخصص رادیولوژی و متخصص داخلی را تدارک دیده ایم که خدمات مربوطه را ارائه خواهند کرد و زندانیان بیمار را شناسایی و برای ارائه خدمات تخصصی مورد درمان قرار خواهند داد. این عضو قرارگاه مردم همچنین عنوان کرد: برای بند نسوان زندان بندرعباس نیز استقرار متخصص زنان در نظر گرفته شده تا خدمات رایگان به زندانیان ارائه شود. مومنی خاطرنشان کرد: برای آن دسته از زندانیانی که فاقد دفترچه درمانی هستند نیز هماهنگی های لازم با بیمه سلامت صورت گرفته و اگر بیماری صعب العلاجی نیز داشته باشند، خدمات آنها به صورت رایگان و با هماهنگی های لازم قضایی در بیمارستان خلیج فارس انجام خواهد گرفت. وی از پیگیری ها و حمایت های استاندار هرمزگان نیز در این زمینه قدردانی کرد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

رئیسی: استخدام جوانان بومی اولویت شرکت‌های مستقر در خوزستان باشد

پ آوریل 27 , 2023
رئیس جمهور گفت: استفاده از نیروی بومی در همه بخش ها بر غیربومی اولویت دارد و شرکت های مستقر در این استان باید بهره گیری از جوانان خوزستان را اولویت قرار دهند.
Previous post جمع‌آوری 161 معتاد و خرده فروش مواد مخدر در قم
Next post رئیسی: استخدام جوانان بومی اولویت شرکت‌های مستقر در خوزستان باشد