استعفای عجیب در اردوی رقیب ایران در آسیا +عکس

استعفای عجیب در اردوی رقیب ایران در آسیا +عکس

رئیس فدراسیون فوتبال امارات بعد از همگروه شدن با ایران استعفا کرد.

استعفای عجیب در اردوی رقیب ایران در آسیا +عکس

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، قرعه کشی مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2023 قطر روز گذشته در دوحه برگزار شد. تیم ملی کشورمان در گروه سوم با تیم های ملی امارات، فلسطین و هنگ کنگ رقیب شد. فدراسیون فوتبال امارات لحظاتی پیش با انتشار بیانیه از استعفای راشد النعیمی رئیس فدراسیون از سمتش خبر داد. طبق اعلام رسانه های این کشور راشد النعیمی به کمیته ملی المپیک این کشور نقل مکان کرد و نائب رئیس کمیته ملی المپیک شد.

همتای 39 ساله مهدی تاج در فدراسیون فوتبال امارات تنها 24 ساعت بعد از قرعه کشی جام ملت های آسیا 2023 از سمتش استعفا کرد. طبق بیانیه فدراسیون فوتبال این کشور قرار است یکشنبه جلسه ای برگزار شود تا سرپرست موقتی برای این سازمان انتخاب شود.  شاگردان امیر قلعه‌نویی در اولین بازی دور گروهی روز 14 ژانویه(24 دی) به مصاف فلسطین می‌روند و 2 بازی دیگرشان نیز در روزهای 20 و 26 ژانویه (30 دی و 6 بهمن) مقابل هنگ کنگ و امارات قرار می‌گیرند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

سلیمان سویلو: آمریکا در انتخابات ترکیه دخالت می‌کند

ج مه 12 , 2023
وزیر کشور ترکیه با بیان اینکه واشنگتن در حال دخالت در انتخابات پیش روی این کشور است، گفت که رئیس جمهور آمریکا شخصا دستور دخالت را داده است.
Previous post وزنه‌برداری قهرمانی آسیا| سهراب مرادی در گروه B اول شد
Next post سلیمان سویلو: آمریکا در انتخابات ترکیه دخالت می‌کند