آکسیوس: شرط اسرائیلی‌ها برای بازگشت ساکنان شمال غزه

آکسیوس: شرط اسرائیلی‌ها برای بازگشت ساکنان شمال غزه

دو مقام ارشد صهیونیست به پایگاه خبری «آکسیوس» گفتند تا زمانی که حماس توافق مبادله اسرا را نپذیرد، این رژیم هم اجازه بازگشت ساکنان شمال غزه را نمی‌دهد.

آکسیوس: شرط اسرائیلی‌ها برای بازگشت ساکنان شمال غزه

به گزارش گروه بین‌الملل آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، پایگاه خبری «آکسیوس» بامداد سه‌شنبه گزارش داد که مقام‌های رژیم صهیونیستی در دیدار با «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا، درباره شرط بازگشت ساکنان شمال نوار غزه به منازل خود صحبت خواهند کرد. دو مقام ارشد صهیونیست به آکسیوس گفتند تا زمانی که حماس توافق مبادله اسرا را نپذیرد، این رژیم هم اجازه بازگشت ساکنان شمال غزه را نمی‌دهد. بلینکن روز یکشنبه در جریان کنفرانس خبری مشترک با وزیر خارجه قطر گفته بود: «غیرنظامیان فلسطینی باید بتوانند که هرچه سریعتر در صورت فراهم شدن شرایط، به خانه‌های خود برگردند. آنها نباید مجبور به ترک غزه بشوند». به نوشته آکسیوس، کابینه تل‌آویو با اینکه در اصل مخالفتی با اجازه دادن به فلسطینی‌ها برای بازگشت به شمال نوار غزه ندارد اما قصد دارد از بلینکن بخواهد که این امر بخشی از یک توافق جدید مبادله اسرا باشد. این منابع همچنین گفتند: «گروگان‌های اسرائیلی و آمریکایی هنوز در غزه نگهداری می‌شوند. بنظر ما، طی چند هفته آینده متوجه خواهیم شد که آیا توافق جدیدی برای آزادی آنها وجود خواهد داشت یا خیر». در حال تکمیل…

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

قتل مادر توسط فرزند

س ژانویه 9 , 2024
فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت: فرزند معتادی که با ضربات چاقو مادرش را به قتل رسانده بود، خود را تسلیم ماموران انتظامی کرد.
Previous post سربازان حاج قاسم انتقام سخت را از تروریست‌ها خواهند گرفت
Next post قتل مادر توسط فرزند