آغاز طرح عملیاتی « پیشگامان امنیت انتظامی ۴ » در ایلام

آغاز طرح عملیاتی « پیشگامان امنیت انتظامی ۴ » در ایلام

طرح عملیاتی « پیشگامان انتظامی ۴ » با هدف پیشگیری از سرقت‌های خرد و پاکسازی نقاط جرم‌خیز همزمان با سراسر کشور در ایلام آغاز شد.

آغاز طرح عملیاتی « پیشگامان امنیت انتظامی ۴ » در ایلام

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از ایلام، طرح عملیاتی « پیشگامان انتظامی ۴ » از  ۷ آذرماه ۱۴۰۲ با هدف پیشگیری از سرقت های خرد و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز به مرحله اجراء گذاشته شده است. این طرح در استان ایلام توسط پلیس پیشگیری با همکاری انتظامی شهرستان مرکز استان و همزمان در سراسر استان با بسیج کلیه نیروها و بهره گیری از امکانات لجستیکی و هماهنگی با مراجع قضائی  اجراء و هم اکنون نیز ادامه دارد. مرحله اول این طرح به مدت ۷۲ ساعت خواهد بود.  بهبود خدمات انتظامی، کنترل جرایم، برخورد با اراذل و اوباش و در مجموع افزایش احساس امنیت در جامعه و کسب رضایتمندی مردم از عمده اهداف طرح پیشگامان امنیت انتظامی ۴ خواهد بود. به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از ایلام، در ۳ ماهه اول سال جاری از ۱۰ جرم اول استان تعداد ۹ جرم با کاهش ورودی همراه بوده اند. پایان پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

اسرائیل از زمان «طوفان‌الاقصی» ۳۳۶۵ فلسطینی دستگیر کرده است

ج دسامبر 1 , 2023
گزارش‌ها حاکی است رژیم اسرائیل از بعد از عملیات حماس موسوم به «طوفان‌الاقصی» بیش از ۳۳۰۰ فلسطینی در کرانه باختری اشغالی دستگیر کرده است.
Previous post رفع کامل تداخلات ارضی در شهرستان بن
Next post اسرائیل از زمان «طوفان‌الاقصی» ۳۳۶۵ فلسطینی دستگیر کرده است