آغاز امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ۳۱ اردیبهشت/ سوالات رمزگذاری شده است و لو نمی‌رود

آغاز امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ۳۱ اردیبهشت/ سوالات رمزگذاری شده است و لو نمی‌رود

رئیس مرکز ارزیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش گفت: آزمون‌های نهایی پایه دوازدهم و داوطلبان آزادی که برای ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره نهایی ثبت نام کرده‌اند از روز ۳۱ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا روز ۲۵ خرداد ادامه خواهد داشت.

آغاز امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ۳۱ اردیبهشت/ سوالات رمزگذاری شده است و لو نمی‌رود

به گزارش آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است از خرم‌آباد، محسن زارعی رئیس مرکز ارزیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در حاشیه نشست هماهنگی امتحانات نهایی مدارس لرستان در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفت: آزمون‌های نهایی پایه دوازدهم و داوطلبان آزادی که برای ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره نهایی ثبت نام کرده‌اند از روز ۳۱ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود. وی افزود: این آزمون ها تا روز ۲۵ خرداد ادامه خواهد داشت. رئیس مرکز ارزیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش گفت: تفاوت آزمون امسال نسبت به گذشته دارد این است که این آزمون‌ها علاوه بر اینکه نهایی است تاثیر قطعی ۴۰ درصدی در آزمون سراسری(کنکور) دارد. وی خاطرنشان کرد: طراحی سوالات در فضای قرنطینه کامل انجام می‌شود.  زارعی تاکید کرد: ارسال الکترونیکی سوالات به صورت رمز گذاری شده انجام می‌شود و به غیر از طراحان سوالات که در قرنطینه هستند هیچ کسی به سوالات دسترسی ندارد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

در دیدار استانداران کرمانشاه و دیالی عراق چه گذشت؟

ش مه 20 , 2023
استاندار کرمانشاه در دیدار استاندار دیالی عراق با تاکید بر ضرورت ۲۴ ساعته شدن تردد از مرز بین المللی خسروی در ایام اربعین حسینی، خواستار فعال سازی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های اقتصادی و افزایش همکاری بین دو استان شد.
Previous post رقابت ۲۵۰ چوخه کار در مسابقات ملی کشتی با چوخه شهر جدید آلماجق
Next post در دیدار استانداران کرمانشاه و دیالی عراق چه گذشت؟