آتش‌سوزی در مناطق جنگلی الجزایر جان 15 نفر را گرفت

آتش‌سوزی در مناطق جنگلی الجزایر جان 15 نفر را گرفت

مناطق شرقی و مرکزی کشور الجزایر در روزهای اخیر به علت افزایش دمای هوا شاهد آتش‌سوزی‌های گسترده بوده که در پی آن، 15 نفر از شهروندان این کشور جان خود را از دست دادند.

آتش‌سوزی در مناطق جنگلی الجزایر جان 15 نفر را گرفت

به گزارش گروه بین‌الملل آب و خاک سیستان و بلوچستان ارزشمند است، وزارت کشور الجزایر، امروز (دوشنبه)، اعلام کرد که ۱۵ نفر از شهروندان الجزایری به دنبال آتش‌سوزی گسترده در مناطق جنگلی این کشور جان خود را از دست داده‌اند و ۲۶ نفر دیگر دچار سوختگی شده‌اند. بر اساس بیانیه وزارت کشور الجزایر، ۹۷ فقره آتش‌سوزی از روز یکشنبه در ۱۶ استان این کشور در بسیاری از مناطق جنگلی و زمین‌های کشاورزی به ثبت رسیده است. استان‌های بجایه، البویره و جیجل شاهد بیشترین دامنه آتش‌سوزی بوده‌اند که در برخی موارد با وزش باد آتش حتی تا نزدیکی روستاها نیز امتداد یافت. طبق گزارش رسانه‌های الجزایری، بسیاری از مناطق مرکزی و شرقی این کشور به علت گرمای شدید هوا که اخیرا تا ۴۸ سانتیگراد نیز افزایش یافته، دچار آتش سوزی شده ‌اند. نیروهای امدادی الجزایر در برخی از مناطق این کشور به علت گسترش دامنه آتش ساکنان روستاها را تخلیه کردند و از مردم خواستند که در شرایط فعلی تحت هیچ شرایطی در مناطق جنگلی رفت و آمد نداشته باشند.  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

استاندار تهران: قابلیت ایجاد شهرک تخصصی تولید کفش در اسلامشهر وجود دارد

د جولای 24 , 2023
استاندار تهران با تاکید بر اینکه شهرستان اسلامشهر قابلیت اصلی در تولید صنعت کفش کتانی دارد، گفت: این قطب صنعتی باید به طور ویژه مورد توجه قرار بگیرد، ما پیشنهادی داشتیم تا بتوانیم از اراضی موجود در منطقه برای ایجاد یک شهرک تخصصی تولید کفش با زیرساخت‌های لازم استفاده و صنوف فعال را در این […]
Previous post
Next post استاندار تهران: قابلیت ایجاد شهرک تخصصی تولید کفش در اسلامشهر وجود دارد